Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Club Garage

Katowice

Club Garage

Adres:ul. Opolska róg Dąbrówki 10 Miasto: Katowice Tel:+48327810860


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 4.26 / 10
Wygląd:4.82
Muzyka:4.05
Klimat:3.91

Imprezy cykliczne


Pozytywne Wibracje
(dzisiaj)
start: 21:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Karol
2022-01-24
Nie polecam

Straszne miejsce - segregują jak w latach 30-tych ubiegłego wieku.

 
Magda
2022-01-24
Stop segregacji sanitarnej

Nie polecam!Stop Segregacji Sanitarnej

 
msa
2017-09-05
Samowolka ochrony

Powiem szczerze - gdyby nie ochrona byłoby 5 gwiazdek. Niestety w tym lokalu panowie z ochrony wyrzucając gości z zorganizowanej imprezy (wszyscy uczestnicy oznaczeni widocznymi bransoletkami, więc nie ma mowy o niewiedzy), nie uważają za słuszne poinformować organizatora o zaistniałej sytuacji ani pozwolić wyprowadzanym po drodze zabrać swoje rzeczy. Pan Event Manager, z którym korespondowałem po fakcie, także nie dostrzega problemu w wystawianiu ludzi poza klub bez kurtki i portfela w chłodną noc oraz nie informowania o tym fakcie nikogo kto został w środku - mogę się więc domyślać, że to standardowe postępowanie w tym miejscu. Na zakończenie dodam jeszcze, że w naszym przypadku impreza przebiegała cały wieczór spokojnie. Powodem wyproszenia jednego z nas wg słów ochroniarza (gdy próbowałem sytuację wyjaśnić) była rzekoma bójka (nie udało mi się znaleźć żadnego świadka), wg słów menadżera kilka dni po fakcie nadmierna nietrzeźwość naszego kolegi. Ta ostatnia wersja jest możliwa - ale w takim razie dlaczego ochroniarz mówił co innego, czyżby nie mógł wymyślić "na poczekaniu" lepszego powodu?

 
Gość 666
2017-03-18
Słabo

Niestety zgadzają się wszystkie negatywne komentarze. Dam klub wygląda nieźle, ale obsługa jak by pracowała tam za karę

 
Klient
2017-01-07
Bezczelna obsluga

Dziewczyna w czarnych wlosach na sali kregli mega nie mila, nikt od 3 godzin nie zabral od nas 10pokali, szklanki po sokach i wile innych , totalny burdel

 
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama