Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mega Club

Katowice

Adres:ul.Żelazna 9
Tel:+48327609002
Miasto:Katowice

Mega Club

Mega Club - imprezy

Katowice

Imprezy cykliczne
DataNazwa imprezyGodzinaPlakat
każdy piątekGorący Piątek21:00 
każdy piątekGorący Piątek21:00 
Imprezy archiwalne
DataNazwa imprezyGodzinaPlakat
2019-04-26Bass_Astral_x_Igo + Jarecki 
2019-03-09HAPPYSAD19:00 
2018-12-15Punk Fest 201816:00 
2018-12-09Decapitated + Frontside + Virgin Snatch + Drown My Day17:45 
2018-12-07Young Stars on Tour 201817:00 
2018-09-08Vader + Marduk + Arkona + Insidius19:00 brak
2017-11-25Furia + Thaw + Sacrilegium + Licho brak
2017-11-03Bracia Figo Fagot21:00 
2017-09-29ReTo - good7uck Tour21:00 
2017-05-03Mgła brak
2017-04-27Riverside + Sounds like the end of the world + Lion Shepherd brak
2017-04-09Happysad19:00 
2017-03-24Miuosh POP x FDG. Orkiestra21:00 brak
2017-03-18Dawid Kwiatkowski18:00 brak
2017-03-17Pidżama Porno20:00 brak
2017-02-24TEDE KEPTN w ramach trasy Tour_Bulencje21:00 brak
2017-02-18Paluch - Ostatni Krzyk Osiedla21:00 
2017-02-11Kamil Bednarek Live20:00 brak
2017-01-24Destruction+Nervosa brak
2017-01-06HEY20:00 brak
2016-12-16HEY20:00 brak
2016-12-10Agnieszka Chylińska19:00 brak
2016-12-09Łąki Łan20:00 brak
2016-12-02URIAH HEEP20:00 brak
2016-12-01DORO + Support 19:00 brak
2016-11-25Organek20:00 brak
2016-11-19Happysad, gość: Kwartyrnik19:00 brak
2016-11-18Maria Peszek - Karabin20:30 brak
2016-11-12Obituary, Exodus, Prong, King Parrot20:00 
2016-11-11Coma20:00 brak
2016-11-10Luxtorpeda19:00 brak
2016-11-04Decapitated, Aborted, Fleshgod Apocalypse, Cyanide Serenity, Archspire19:00 brak
2016-10-29DARK FUNERAL, KRISIUN, DESERTED FEAR 19:00 
2016-10-29Dark Funeral, Krisiun brak
2016-10-28Wojtek Mazolewski Quintet19:00 brak
2016-10-27Korpiklaani + Skalmold19:30 brak
2016-10-22061 Tour: Donguralesko, WSRH (Shellerini x Słoń), Kaczor, Dj Soina21:00 brak
2016-10-21Sokół i Marysia Starosta, Dj Kebs21:00 brak
2016-10-16Lao Che20:00 brak
2016-10-15New Model Army19:00 
2016-10-14Paluch 20:30 
2016-10-08Bracia Figo Fagot, support: SteelFire20:45 brak
2016-10-01BEHEMOTH / BATUSHKA / BÖLZER 
2016-09-30Rzeczpospolita Niewierna:Behemoth/Batushka/Bölzer brak
2016-09-29Born of Osiris, Veil of Maya, Volumes, Black Crown Initiate19:00 
2016-09-23KSU20:00 
2016-08-24Blues Pills brak
2016-08-17Airbourne19:00 brak
2016-08-09Eagles of Death Metal 20:00 brak
2016-08-05Tede 40 B-Day tour 
2016-06-27August Burns Red, Silverstein, Beartooth 19:30 
2016-06-11Hip Hop Nigdy Stop: Taco Hemingway, Małpa, Abel 21:00 
2016-06-10KSU 20:00 
2016-06-04Kali - Krime Story 21:00 
2016-05-20Marduk, Immolation, Origin, Bio-Cancer19:00 
2016-05-14QUESTIVAL 2016 19:00 
2016-05-07Lady Pank 20:00 
2016-04-22Kamil Bednarek brak
2016-04-10Acid Drinkers19:00 
2016-04-09Death to All, Obscura 19:00 brak
2016-04-03Dog Eat Dog, Reno Vega 18:30 
2016-04-01Srogo,Saratan,Kat & Roman Kostrzewski20:00 brak
2016-03-20Happysad, gość: OCN w Katowicach19:00 
2016-03-19Piotr Rogucki - Koncert promujący album "J.P. Śliwa"20:30 
2016-03-18Strachy na Lachy zagrają w Katowicach20:00 
2016-03-13Urszula brak
2016-03-12TSA20:00 
2016-03-11Maria Peszek20:30 brak
2016-03-06Dawid Kwiatkowski brak
2016-03-05Fisz Emade Tworzywo20:00 
2016-03-04Ganja Mafia - Wiesz co się kręci20:00 
2016-02-27Dope D.O.D.21:00 brak
2016-02-26SOULFLY! w Katowicach19:00 brak
2016-02-14Łąki Łan20:00 
2016-02-06DonGURALesko20:00 
2016-01-31Illusion brak
2016-01-23Dżem20:00 
2016-01-16TEDE VHS Droga Zwycięstwa Tour brak
2015-12-19Knock Out Tour: Decapitated, Frontside, Materia, Totem18:30 
2015-12-18Luxtopreda18:45 
2015-12-188.Urodziny Fandago Rec: Miuosh, Joka, Mam Na Imię Aleksander i inni21:00 
2015-12-13Luxtorpeda brak
2015-12-12Andy Fletcher - One Night In Katowice20:00 
2015-12-11Słoń - BDF Tour20:30 
2015-12-04Coma19:30 brak
2015-12-03Mikromusic20:00 
2015-11-29Happysad 18:00 brak
2015-11-28Eagles of Death Metal brak
2015-11-26Skalpel + AARPS20:00 
2015-11-21Tede - Droga Zwycięstwa Tour21:00 
2015-11-20Śląski Rap Festival19:30 
2015-11-19Natalia Przybysz20:00 brak
2015-11-18DJ Premier20:00 
2015-11-14Kabanos, support: Ostrov20:00 
2015-11-13Lao Che Dzieciom20:00 
2015-11-10BOKKA - Don't Kiss and Tell20:00 
2015-11-08Natalia Nykiel - lupus electro live tour20:00 
2015-11-07Chemia+The Freuders19:00 brak
2015-11-06TABU + Rootzmans, Krzywa Alternatywa, Baobab, TeSkapsie19:00 
2015-11-04FINK HardBeliever Tour 2015 brak
2015-10-30Closterkeller20:30 brak
2015-10-29Tymon & The Transistors: Wściekły Musical "Polskie Gówno"20:00 brak
2015-10-24O.S.T.R. / W.E.N.A. (OSTR, WENA)21:00 
2015-10-18Infernal War19:30 
2015-10-17The Analogs - XX-lecie zespołu, Farben Lehre, Ruin Cats20:00 
2015-10-16Miuosh: Ulice Bogów - premierowy koncert21:00 
2015-10-10Bracia Figo Fagot, support: Nocny Kochanek20:00 
2015-10-08Marduk, Svart Crown i goście18:30 
2015-10-05GusGus20:00 brak
2015-09-25Bezczel & Z.B.U.K.U.20:00 
2015-09-19God Is An Astronaut20:00 
2015-09-19 GOD IS AN ASTRONAUT + Spoiwo brak
2015-09-11SMIF-N-WESSUN - Back To The Roots - 22nd Anniversary 1993-201520:30 
2015-09-04Rasmentalism21:00 
2015-06-19TEDE - Vanillahajs22:00 
2015-06-13Ten Typ Mes / Rasmentalism / Kuban20:30 
2015-06-03Gang Albanii Live21:30 brak
2015-05-09O.S.T.R.(OSTR) - "Podróż zwana życiem"20:30 
2015-04-25Trzynasta w Samo Południe 
2015-04-24Quebonafide "Ezoteryka", SB Maffija21:00 
2015-04-19Room 9419:00 
2015-04-18Kat & Roman Kostrzewski - akustycznie & elektrycznie20:00 
2015-04-17Natalia Przybysz + Stardust Memories20:00 
2015-04-11Grubson - premierowy koncert promujący Holizm20:00 
2015-03-27Artur Rojek21:00 
2015-03-21Pidżama Porno20:00 
2015-03-20TSA20:00 
2015-03-15Fisz Emade Tworzywo, Julia Marcell20:00 
2015-03-14Overkill + Sanctuary + Chronosphere + Methedras18:00 
2015-03-13Hip Hop Nigdy Stop19:30 
2015-03-08Kamil Bednarek20:00 
2015-03-07Stalley brak
2015-03-06Natural Dread Killaz21:00 
2015-03-01Enej, Poparzeni Kawą Trzy20:00 
2015-02-28Inwazja Rocka Festiwal19:00 
2015-02-21Kabanos20:00 
2015-02-20Skalpel + AARPS20:00 
2015-02-15Hey20:00 
2015-02-14KSU20:00 
2015-02-13Dope D.O.D.21:00 
2015-02-06Before Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2015: Elliphant20:00 
2015-01-25Blood Mantra Tour: Decapitated, Thy Disease, Materia, The Sixpounder19:00 
2015-01-24TEDE Kurt_Rolson21:00 
2015-01-10B.O.K - Labirynt Babel Tour 
2014-12-20O.S.T.R., DJ Haem - "Masz to jak w banku live"20:00 
2014-12-20O.S.T.R.20:00 
2014-12-17Deicide, support Svart Crown, Sawthis19:30 
2014-12-12Julia Marcell20:00 
2014-12-06Maria Peszek 
2014-12-05Grubson / Jamal19:30 
2014-11-30Happysad, Neony19:00 
2014-11-29Brennnessel on tour 2014: Kamp! + We Draw A20:00 
2014-11-29Before Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2015: Sid LeRock21:00 
2014-11-28Tworzywo / Fisz Emade / Mamut21:00 
2014-11-27Łąki Łan20:00 
2014-11-25Zildjian Day 2014 (Gavin Harrison, Mike Mangini, Radosław Owczarz, Tomasz Łosowski)20:00 
2014-11-23Morbid Angel "Covenant"18:30 brak
2014-11-22Mela Koteluk20:00 
2014-11-21Coma "Pierwsze Wyjście z Mroku" + Frontside + Straight Jack Cat19:00 
2014-11-20Luxtorpeda, gość: Pięć Dwa20:00 
2014-11-15Śląski Rap Festival: Sokół i Marysia Starosta, Molesta, Pokahontaz, VNM, W.E.N.A., HST, K219:00 
2014-11-14Śląski Rap Festival: Paluch, Chris Carson, Kali 50/50, Quebonafide, Borixon, Kuban, Neile19:00 
2014-11-12Tarja Turunen19:00 
2014-11-10T.Love20:00 
2014-11-08Ogólnopolski zlot fanów Depeche Mode20:00 
2014-11-07Bokka, Xxanaxx, Król, Co-Sovel20:00 
2014-11-06LemON20:00 
2014-10-31Tricky19:00 
2014-10-26Acid Drinkers20:00 
2014-10-26Taake Valkyrja - Kulde Tour 201419:00 
2014-10-19Organek20:00 
2014-10-18Miuosh - "Pan Z Katowic"21:00 
2014-10-12Vreid i Windir19:00 
2014-10-11Bracia Figo Fagot "Discochłosta"21:00 
2014-10-10Strachy Na Lachy20:00 
2014-10-04Behemoth19:00 
2014-10-04Behemoth19:00 
2014-09-19DKB21:00 
2014-09-13Hip Hop Nigdy Stop - Rytmus, Ganja Mafia / WCSK!, Jarecki & BRK / Punkt Widzenia21:00 
2014-06-21Siasia - 18 Years On Stage with PETDuo21:00 
2014-06-18Tede - "Kurt Rolson"21:00 
2014-06-07Sokół i Marysia Starosta "Czarna Biała Magia"21:00 
2014-05-31Słoń / Mikser - Demonologia 2, Quebonafide Eklektyka21:00 
2014-05-10Ganja Mafia - Wiesz co się kruszy21:00 
2014-05-03Fest Mocny Szlag vol.117:00 
2014-04-26KSU + set akustyczny19:00 
2014-04-24Arkona + Percival Schuttenbach + Silent Stream Of Godless Elegy + Helroth + Netherfell19:00 
2014-04-15F.O.U.R.S. Collective20:00 
2014-04-12donGURALesko21:00 
2014-04-11Waglewski Fisz Emade20:00 
2014-04-05Artur Rojek21:00 
2014-04-04Tides From Nebula, Obscure Sphinx19:00 
2014-03-28Room 9419:00 
2014-03-23TSA + support20:00 
2014-03-22O.S.T.R. & Marco Polo "Kartagina"20:00 
2014-03-21Projekt Punk 2014: Farben Lehre, The Analogs, GaGa Zielone Żabki19:00 
2014-03-16Frontside, Virgin Snatch, Chainsaw + support18:30 
2014-03-15Jazzombi!e Tour - Lao Che & Pink Freud19:30 
2014-03-14Trapowe urodziny Fokusa: Fokus, Auer, Frodo, PZG21:00 
2014-03-01Illusion20:00 
2014-02-22Paluch x Lepszego życia diler21:00 
2014-02-14Sepultura, Legion of The Damned, Flotsam & Jetsam18:30 
2014-02-13Primal Fear, Bullet, MessengeR19:00 
2014-02-12Civil War20:00 
2014-02-0821 & OVER ANNIVERSARY WORL TOUR 2014 KATOWICE brak
2014-02-01Kazik na Żywo / Kabanos19:00 
2014-01-31KAT - premierowy koncert Rarites20:00 brak
2014-01-25Wuzet x Własne zdanie21:00 brak
2014-01-24Piersi20:00 brak
2014-01-18Blindead19:00 
2013-12-20Dawid Kwiatkowski18:00 
2013-12-18Panzer Division Tour: Marduk, Grave, Valkyrja18:00 
2013-12-15Mela Koteluk 
2013-12-14Prosto (Zip Skład, Pono, Koras, Fu, Sokół i inni)20:00 
2013-12-13Coma18:00 
2013-12-12The Jillionaire & Walshy Fire21:00 
2013-12-07Luxtorpeda, support: Clock Machine19:00 brak
2013-12-06Grubson, Jamal, Parexcellence20:00 
2013-11-30Kamil Bednarek18:30 
2013-11-29Kali, Fonos, Kacper21:00 
2013-11-28Łąki Łan20:00 brak
2013-11-26Death Angel, Dew-Scented, Generation Kill19:00 brak
2013-11-24Nosowska.zip19:00 
2013-11-23Behemoth, support: Obscure Sphinx, Thew19:00 
2013-11-22Kamp! / Rebeka21:00 
2013-11-17Closterkeller19:00 
2013-11-15Śląski Rap Festival 201320:00 
2013-11-10Enej + gość Bethel18:30 brak
2013-11-09Ogólnopolski zlot fanów Depeche Mode21:00 
2013-11-08Peja / Slums Attack Trasa 20/20 EVERGREEN20:00 brak
2013-10-26Dawid Podsiadło19:00 
2013-10-25Maria Peszek19:00 
2013-10-19Miuosh x Onar20:00 
2013-10-16The Agonist19:00 
2013-10-15Flotsam and Jetsam + Hirax + Nervosa19:00 brak
2013-10-12Strachy Na Lachy19:00 
2013-10-12Strachy Na Lachy 
2013-10-10Bracia Figo Fagot20:00 
2013-09-28Fokus x Pezet brak
2013-09-13PiH / JWP21:00 
2013-09-07Aptaun Tour (Pyskaty, Siwers/Tomiko, WENA, Małpa)20:30 
2013-09-01Nile + goście19:00 
2013-07-26KRS ONE brak
2013-07-25Taj Mahal18:00 brak
2013-07-06Silesia in Love after party21:00 brak
2013-06-25Coal Chamber20:00 
2013-06-22Tede, donGURALesko20:00 
2013-06-16Finał Eliminacji do Przystanku Woodstock17:00 
2013-06-15Hemp Gru - pożegnalny koncert20:00 
2013-06-08Kali x Paluch / Milion Dróg Do Śmierci21:00 
2013-05-18Rock Stars Festiwal - Gunning for Tamar, Spotlight18:00 
2013-05-17Rock Stars Festiwal - Lipali + goście18:00 
2013-05-11Pokahontaz20:30 
2013-04-27Hip Hop Nigdy Stop (Miuosh, Bisz, Zeus)20:00 
2013-04-26Dezerter, support: Hardwork, Minority19:00 
2013-04-21Skubas19:00 
2013-04-20Dżem19:00 
2013-04-19Choroba Ogień Kwiecień 201319:30 brak
2013-04-12Slums Attack20:00 
2013-04-11Riverside19:30 brak
2013-04-06WENA / DJ Czarny / PZG21:00 
2013-04-05Acid Drinkers19:00 
2013-03-23O.S.T.R. / Hades20:00 
2013-03-22Future Folk, Wujek Samo Zło, Dj Hwr, Dj Q-wire21:00 
2013-03-16Oberschlesien19:00 
2013-03-15Maleo Reggae Rockers20:00 
2013-03-14Wielki Don Samorządów21:00 
2013-03-09Kali / Paluch21:00 
2013-03-08Ira20:00 
2013-03-07Kim Nowak20:00 
2013-03-03Armia20:00 
2013-03-02TSA [Zmiana daty!]19:00 
2013-03-02TSA19:00 
2013-03-01Sweet20:00 
2013-03-01Modestep21:00 
2013-02-23Cover Festival - Ikony Rocka15:00 
2013-02-22Eldo, Medium20:00 
2013-02-20KSU, Psy Wojny19:00 
2013-02-09Baku Baku Skład 18 Urodziny!19:00 
2013-02-08Decapitated, Hate, Frontside, Totem19:00 
2013-02-02Punk Not Zgred Fest 
2013-01-26Pezet21:00 
2013-01-25Kat & Roman Kostrzewski - koncert jubileuszowy19:00 brak
2013-01-20KnŻ (Kazik na Żywo)19:00 
2013-01-19Bracia Figo Fagot21:00 
2012-12-20Myslovitz19:00 
2012-12-16Łąki Łan20:00 
2012-12-15Sokół i Marysia Starosta, DJ Deszczu Strugi20:00 
2012-12-14Dżem19:00 
2012-12-13T.Love20:00 
2012-12-13Kamp!21:00 
2012-12-12Coma18:00 
2012-12-09Oberschlesien20:00 
2012-12-08Maria Peszek20:00 
2012-12-07Coma20:00 
2012-12-02Brodka / Paula i Karol18:30 
2012-11-30Hey20:00 
2012-11-29Bracia Figo Fagot20:00 
2012-11-25Tides From Nebula19:00 
2012-11-24Bednarek, Raggafaya, Pajujo18:30 
2012-11-22Luxtorpeda19:00 
2012-11-17Tabasko - O.S.T.R.(OSTR), Kochan, DJ Haem, Zorak20:00 
2012-11-16Lao Che19:30 
2012-11-14The Parov Stelar Trio20:00 
2012-11-11Happysad19:00 
2012-11-10Zlot fanów Depeche Mode20:00 
2012-11-09Closterkeller20:00 
2012-10-27Grubson i BRK20:00 brak
2012-10-20Miuosh21:00 
2012-10-18Paradise Lost20:00 
2012-10-14Overkill20:00 
2012-10-13Peja20:00 
2012-10-13Strachy Na Lachy19:00 
2012-10-12Peja Slums Attack20:00 brak
2012-10-11Ensiferum19:00 
2012-10-06Anathema20:00 
2012-09-22Hip Hop Nigdy Stop(Trzeci Wymiar, Sobota, Borixon)20:00 
2012-09-21Polish Pie21:00 
2012-09-08Kali "Gdy zgaśnie słońce"21:00 
2012-06-29Gorący Piątek21:00 
2012-06-23Hardstyle Night21:00 
2012-06-22Project X Party 21:00 
2012-06-15VNM, WSRH, Medium, Bonson/Matek, Małpa20:00 
2012-05-26Nazareth [ZMIANA DATY KONCERTU]19:00 
2012-05-18Wielka Bitwa Szkół20:00 brak
2012-05-15Epica19:00 brak
2012-05-12HST, Miuosh, 19SWC, Bas Tajpan20:00 
2012-05-11Wielka Bitwa Szkół21:00 
2012-05-05Rock Stars Festiwal - Ocean, Chassis, Mech19:00 
2012-05-04Rock Stars Festiwal - Ocean, Big Cyc, Wilki19:00 
2012-05-03Rock Stars Festiwal - Orchidea, Proletaryat19:00 
2012-04-28MaxFloFest - Rahim, Buka, Niger, Bu, Skorup21:00 
2012-04-27Hemp Gru, Paluch, Bas Tajpan, Jasiek20:00 
2012-04-20Domówka!21:00 
2012-04-17Nazareth20:00 
2012-04-13TABASKO "Ostatnia Szansa Tego Rapu"20:00 
2012-03-31KSU20:00 
2012-03-30Ms Dynamite21:00 
2012-03-23Fisze Emade Tworzywo21:00 brak
2012-03-22Oedipus19:00 
2012-03-18Happysad19:00 
2012-03-17Coma brak
2012-03-16TSA19:00 brak
2012-03-11Shedding The Anger Tour 2012/Deathcore Legion Tour18:00 brak
2012-03-02Kat & Roman Kostrzewski 19:00 
2012-02-25PIH - dowód rzeczowy nr220:00 brak
2012-02-24Wielki Półmetek Mickiewicza20:00 brak
2012-02-18Półmetek Żeroma21:00 
2012-02-17The Prodigy Night21:00 
2012-02-16Półmetek UE21:00 
2012-02-10Uczta Bogów: HTC Love Story21:00 
2012-02-04Anonymus party22:00 
2012-02-03KnŻ (Kazik na Żywo)19:00 
2012-01-22Piotr Rogucki20:00 
2012-01-21donGURALesko20:00 
2012-01-14Arcturus19:00 brak
2012-01-07Epicki Melanż21:00 
2012-01-07Epicki Melanż21:00 
2011-12-26Magik - koncert upamiętniający21:00 
2011-12-17Virus19:00 brak
2011-12-17Kalwi & Remi21:00 
2011-12-16Novika & The Lovefinders + Őszibarack20:30 
2011-12-15Havok, Eradication - koncert odwołany18:00 
2011-12-09Thrashfest Classics - Exodus, Destruction, Heathen17:30 brak
2011-12-08Pati Yang brak
2011-11-27Negatyw20:00 
2011-11-24Gienek Loska Band, Josephine20:00 brak
2011-11-20Closterkeller19:00 
2011-11-19Śląski Rap Festival - Sokół, Małpa, Pezet, Wena21:00 
2011-11-18Let's Face It - Modestep live21:00 
2011-11-17Jacek Stachursky & Band Machine20:00 
2011-11-16Poluzjanci20:00 brak
2011-11-13My Riot 
2011-11-12Dodheimsgard, Gehenna & more18:00 brak
2011-11-12Urodzinowa Domówka(TEDE,Kiełbasa,Zgrywus,DJ Macu)21:00 brak
2011-11-10Avant-Garde Night vol.2 - Arcturus, Virus16:00 brak
2011-11-10Myslovitz20:00 
2011-11-06Hirax, The Crossroads, Deathinition + Support18:00 brak
2011-11-05Strachy Na Lachy21:00 
2011-11-04Dub FX20:30 
2011-10-29Highschool Halloween21:00 
2011-10-28Coma20:00 brak
2011-10-26Blood Ceremony19:00 
2011-10-23Riverside20:00 brak
2011-10-22Eldo, Ten Typ Mes, Łona/Weber, Wdowa21:00 
2011-10-21Members of Hardstyle21:00 
2011-10-20Abradab Marika Mesajah Natural Dread Killaz Zgas19:30 
2011-10-19Gus Gus19:30 
2011-10-15Behemoth brak
2011-10-14Półmetek Micka21:00 
2011-10-07Face The Music - Borgore21:00 
2011-10-07Face The Music - Borgore21:00 
2011-10-06Artillery, The No-Mads, Negligence18:00 brak
2011-09-30Punky Reggae Live 201118:00 
2011-09-24Hip Hop Nigdy Stop Grubson, Diox, Sobota, Jarecki21:00 brak
2011-09-17Sodom17:30 brak
2011-09-12Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst18:00 
2011-09-10Skydriver bday21:00 
2011-09-09Street Dance Night21:00 
2011-09-03Trance Nation22:00 
2011-09-02Domówka21:00 
2011-08-26Gorący Piątek21:00 
2011-08-20High School - Summer Nights21:00 
2011-08-19Gorący Piątek21:00 
2011-08-13High School - Summer Nights21:00 
2011-08-12Gorący Piątek21:00 
2011-07-30High Skool - Summer Nights21:00 
2011-07-29Gorący Piątek - Dj Motyl21:00 
2011-07-23High Skool - Summer Nights21:00 
2011-07-22Gorący Piątek - Dj Rimm21:00 
2011-07-16High Skool - Summer Nights21:00 
2011-07-15Gorący Piątek - Dj Chajt21:00 
2011-07-09High Skool - Summer Nights21:00 
2011-07-08Gorący Piątek - Dj Cloud21:00 
2011-07-04Deicide, Hour Of Penance, The Amentia18:00 brak
2011-07-04Deicide, Belphegor, Hour Of Penance, The Amenta18:00 brak
2011-07-02High Skool - Summer Nights20:00 
2011-07-01Gorący Piątek21:00 
2011-06-25Members Of Hardstyle - Enigmato21:00 
2011-06-23Epicki Melanż21:00 
2011-06-22Noc Kupały - Kroda, Saltus, North, Blady Vitez18:00 brak
2011-06-18Gorący Piątek21:00 
2011-06-18Bikini Night21:00 
2011-06-11donGURALesko, Kaczor, Shellerini, RY2321:00 
2011-06-10Summer Twist Party21:00 
2011-06-04Kataklysm, Krisiun, Karnak20:00 
2011-06-03Silesian Massacre Festival vol.315:00 brak
2011-06-01Arch Enemy18:00 
2011-05-28Hip Hop Nigdy Stop - Uliczna Edycja21:00 
2011-05-25Uriah Heep 
2011-05-20Gorący Piątek21:00 
2011-05-15Pro-Pain i Flapjack 16:30 
2011-05-14Dj Davo21:00 
2011-05-08Metal Attack Tour 2011 - Incantation, Christ Agony17:30 brak
2011-05-06Fields of the Nephilim18:00 
2011-05-02Comeback Kid, The Ghost Inside, Kvelertak, Graver 18:00 
2011-04-30Hi Fi Banda & VNM21:00 
2011-04-29Epicki Melanż21:01 
2011-04-17Smolik20:00 
2011-04-16O.S.T.R. (OSTR)20:30 
2011-04-15God Bless The Dubstep21:00 
2011-04-14Brodka - Granda Tour 201120:00 
2011-04-13Screaming For Violence - Onslaught, Suidakra, Deba18:00 brak
2011-04-08Hawai Party21:00 
2011-04-02Silesian Massacre vol.2 Death Angel, Sodom, Hirax15:30 
2011-04-01Kac Megas 321:00 
2011-03-27Habakuk, Hurt 
2011-03-26Dzień Wagarowicza - 1 Dzień Wiosny21:00 brak
2011-03-20Maria Peszek - ostatni koncert przed...20:00 
2011-03-13HEY - Reedycje 201119:30 
2011-03-12Peja SLU Reedukacja brak
2011-03-05High Skool - Angels21:00 
2011-03-03Rootz Underground, Tabu, Pajujo19:00 
2011-02-27Jelonek, Baliama, Neuronia, Pigs in Tank18:00 
2011-02-21Rhapsody Of Fire20:00 brak
2011-02-20StarGuardMuffin Kamil Bednarek, Tabu19:00 
2011-02-19Grubson21:00 
2011-02-18God Bless The Dubstep 821:00 
2011-02-12High Skool - Walentynki21:00 
2011-02-11KATOWIXA - VALENTINES DAY 
2011-02-06Lipali, Tuff Enuff, In A House Of Brick19:00 brak
2011-02-05Avant-Garde Night vol.1 brak
2011-02-05Avant-Garde Night vol. 116:00 
2011-02-04Winter Punk Attack (KSU + goście)20:00 
2011-01-23Kat & Roman Kostrzewski + goście19:00 
2011-01-22Półmetek Kochana20:00 
2011-01-20Nile, Melechesh, Dew-Scented, Zonaria, Darkrise19:00 
2011-01-17Epicki Melanż20:00 
2011-01-15Świnie w kosmosie21:00 
2010-12-31Mega Sylwester 21:00 
2010-12-21POE: O.S.T.R. , Emade, DJ Haem, Zorak20:30 
2010-12-19TSA18:00 
2010-12-18Silesian Massacre Festival15:00 
2010-12-12Tiamat, Orden Ogan, Stoneman19:00 
2010-12-11Roman Kostrzewski & KAT brak
2010-12-09Myslovitz  brak
2010-12-04PIH & CHADA21:00 
2010-12-04Pih/Chada Dowód Rzeczowy Nr 1 brak
2010-12-03Gorący piątek22:00 
2010-12-02Poluzjanci20:00 brak
2010-11-28Sofa20:00 
2010-11-27High Skool - Celebrity21:00 
2010-11-26Gorący Piątek21:00 
2010-11-19Gorący Piątek21:00 
2010-11-18Marika brak
2010-11-18Budgie 
2010-11-18Marika brak
2010-11-13Śląski Rap Festiwal19:00 
2010-11-13Śląski Rap Festival 2010: TEDE, Pezet Małolat,20:30 
2010-11-12Gorący Piątek21:00 
2010-11-11Lao Che19:30 
2010-11-10Sabaton19:00 
2010-11-06Czad Party21:00 
2010-11-05Gorący Piątek21:00 
2010-10-31Skazani na busa tour: Happysad, Happy Pills19:00 
2010-10-30No!No!No! 19:00 
2010-10-30High Skool - Halloween21:00 
2010-10-29Gorący Piątek21:00 
2010-10-24Sedes & Defekt Muzgó19:00 
2010-10-22Gorący Piątek21:00 
2010-10-21Vavamuffin20:00 
2010-10-17Lipali, Totentanz19:30 
2010-10-17Division By Zero + Goście brak
2010-10-16Strachy na Lachy, Hurt20:00 
2010-10-14ELDO - Zapiski z 1001 Nocy20:30 
2010-10-13High Skool - Legalne Wagary21:00 
2010-10-10TSA19:30 brak
2010-10-02Czad Party21:00 
2010-09-25DonGURALesko "Totem Leśnych Ludzi"21:30 
2010-09-25donGuraLesko 
2010-09-24Gorący Piątek22:00 
2010-09-18High Skool - Back 2 skool21:00 
2010-09-17Gorący piątek22:00 
2010-09-11Members of Hardstyle21:00 
2010-09-10Gorący Piątek22:00 
2010-09-04Czad Party21:00 
2010-09-03Gorący piątek22:00 
2010-08-30Zakończenie Wakacji 201021:00 
2010-08-28High School: The Last Summer Night21:00 
2010-08-27Gorący Piątek21:00 
2010-08-21High School: Summer Nights21:00 
2010-08-20Gorący Piątek21:00 
2010-08-14High School: Summer Nights21:00 
2010-08-13Gorący Piątek21:00 
2010-08-11Epicki Melanż: Ice Party21:00 
2010-08-07High School: Summer Nights21:00 
2010-08-06Gorący Piątek21:00 
2010-07-28THE DREADNOUGHTS 
2010-06-26OSTR & AFRONT jako L.W.C.21:00 
2010-06-19High School Summer Starter21:00 
2010-06-18Gorący Piątek21:00 
2010-06-12MOH: ROUND 521:00 
2010-06-11Gorący Piątek21:00 
2010-05-29HIGH SKOOL® CELEBRITY 2 
2010-05-28Gorący Piątek 
2010-05-26Poluzjanci20:00 
2010-05-22Donguralesko 
2010-05-21Gorący Piątek 
2010-05-15Members of Hardstyle 
2010-05-14Gorący Piątek 
2010-05-0880's Night 
2010-05-07Gorący Piątek 
2010-04-27Killing Joke20:00 
2010-04-24Chad Party21:00 
2010-04-23Gorący Piątek21:00 
2010-04-19Rotting Christ20:00 
2010-04-18Lipali 
2010-04-17HipHopNigdyStop - IMPREZA ODWOŁANA20:30 
2010-04-16Gorący Piątek - IMPREZA ODWOŁANA21:00 
2010-04-15Eska Rock Tour 2010 - KONCERT ODWOŁANY20:00 brak
2010-04-11Dark Funeral20:00 
2010-04-09Gorący Piątek21:00 
2010-04-05Wyjątkowy Gorący Poniedziałek21:00 
2010-03-28Punky Reggae Live:Farben Lehre,Tabu, Hurt, Skankan18:00 brak
2010-03-26Gorący Piątek21:01 
2010-03-20O.S.T.R. - TYLKO DLA DOROSŁYCH19:00 
2010-03-19Gorący Piątek21:00 
2010-03-13MOH: The Pitcher21:00 
2010-03-12Gorący Piątek - dj Pistolet21:00 
2010-03-06Highschool - Ladies Night21:00 
2010-03-05Gorący Piątek - Ladies Night21:00 
2010-02-21Inny Koncert Klubowy21:01 
2010-02-19Gorący Piątek21:00 
2010-02-13MOH: HARDER VALENTINES21:00 
2010-02-12Gorący Piątek21:00 
2010-02-06HEMP GRU / PTP / TEWU21:00 
2010-02-05Gorący Piątek21:00 
2010-01-30 MOH: TRILOK & CHIREN21:00 
2010-01-29Gorący Piątek21:00 
2010-01-23High Skool Airlines 
2010-01-22Gorący Piątek21:00 
2010-01-15Gorący Piątek with DJ SIMO21:00 
2010-01-09High Skool 201020:00 
2010-01-08Gorący Piątek21:00 
2009-12-31Gorący Sylwester 
2009-12-26Before Soundefinition21:00 
2009-12-19Members of hardstyle21:00 
2009-12-18Gorący Piątek21:00 
2009-12-17Hey, Hatifnats18:30 brak
2009-12-12Śląski Rap Festiwal21:00 
2009-12-11Gorący Piątek 21:00 
2009-11-28Highskool Andrzejki21:00 
2009-11-27Gorący Piątek - Andrzejki21:00 
2009-11-22RICHIE KOTZEN po raz pierwszy w Polsce!19:00 brak
2009-11-15Hetane, Chico, Out Of Rage19:00 brak
2009-11-13Gorącu Piątek21:00 
2009-11-07Zlot Fanów Depeche Mode21:00 
2009-11-06Gorący Piątek21:00 
2009-10-31Highskool - Diabelskie Igraszki21:00 
2009-10-30Gorący Piątek - Sivy Dym Urodziny21:00 
2009-10-24Tede & Numer Raz - Koncert Promocyjny19:00 
2009-10-23Gorący Piątek21:00 
2009-10-18AAT: Closterkeller, The Chilloud 19:00 brak
2009-10-17Hip Hop Nigdy Stop21:00 
2009-10-16Gorący Piątek21:00 
2009-10-11Riverside brak
2009-09-29Behemoth, Azarath, Black River18:00 brak
2009-09-26Hard Rocker Festival 215:00 brak
2009-09-19Masters of Hardstyles21:00 
2009-09-13Kazik Na Żywo20:00 
2009-09-12HighSkool- Back 2School21:00 
2009-08-29Members of hardstyle21:00 
2009-08-22Summer Cruise To Bahama21:00 
2009-08-15Summer Cruise To Miami21:00 
2009-08-08Summer Cruiz To Jamaica21:00 
2009-08-01Summer Cruiz To Ibiza21:00 
2009-07-18Best Club Sounds21:00 
2009-07-18NoMeansNo, Searching For Calm18:00 brak
2009-07-11Best Club Sounds21:00 
2009-07-04Best Club Sounds21:00 
2009-06-26High Skool After Party21:00 
2009-06-20High Skool - Bikini Night!21:00 
2009-06-13Moh Enigma To B-day Party21:00 
2009-06-10Warszafski Deszcz - Premierowy Koncert!21:00 
2009-05-30High Skool - Party Mafia 221:00 
2009-05-16Fever21:00 
2009-05-09Members of hardstyle21:00 
2009-04-30Promil Birthday Party21:00 
2009-04-18Hemp Gru, Peja, Firma, Ptp, Tewu, Fonos, Nnzs19:00 
2009-04-13High School Discoteque21:00 
2009-04-04Hardstyle Spring Edition20:00 
2009-03-28HIGHSKOOL - WONDERLAND21:00 
2009-03-22JUSTYNA STECZKOWSKA20:00 
2009-03-21O.S.T.R - O.C.B20:00 
2009-03-08ANTYBABY 200919:00 
2009-03-07SOKÓŁ PONO - TPWC20:30 
2009-02-28CROPP BABY-G DANCE BATTLE FOR POLAND 200921:00 
2009-02-27Gorący Piątek21:00 
2009-02-22Kasia Kowalska19:00 brak
2009-02-21Partymafia Weekend - HIGHSKOOL 521:00 
2009-02-20Partymafia Weekend21:00 
2009-01-24High Skool 4 - Airlines!21:00 
2009-01-23Gorący Piątek21:00 
2009-01-16Gorący Piątek DJ Motyl Mixtape Promo21:00 
2009-01-10HARDSTYLE NEW YEAR’S WARM UP21:00 brak
2008-11-29Sister Bliss Nightmoves Mix Tour21:00 brak
2008-11-16happysad19:00 brak
2008-11-13Coma Hipertrofia Tour 
2008-11-09High School Party 220:00 
2008-11-08One Night In Mega Club21:00 
2008-11-07Gorący Piątek21:00 
2008-10-27Clubnetic 3 Tour20:00 brak
2008-10-22Amal Urban Discoteque20:00 brak
2008-10-19Closterkeller - Abracadabra Gothic Tour 200818:00 
2008-09-20O.S.T.R., Don Guralesko, Fokus20:30 brak
2008-09-13Catscan brak
2008-04-20El Dupa19:00 brak
2008-03-09Punky Reggae Live 200818:00 brak
2007-12-15ŚLĄSKI RAP FESTIVAL 2007 brak
2007-12-09Coma19:30 brak
2007-12-08Winter Reggae brak
2007-11-25CETI "PERFECTO MUNDO..." TOUR 200719:30 brak
2007-10-30Krzak i Krzysztof Scierański20:00 brak
2007-10-29MIND EATERS TOUR18:00 brak
2007-10-28Silesia Punk Atak15:00 brak
2007-10-25FISH, Odin Dragonfly19:00 brak
2007-10-25Fish, Osada Vida19:00 brak
2007-10-21Kasia Nosowska20:00 brak
2007-10-20October Reggae Jam 200722:00 
2007-10-20Raz Dwa Trzy19:00 brak
2007-10-18IRA20:00 brak
2007-10-14happysad19:00 brak
2007-10-05T.Love, Sidney Polak, Zjednoczenie Sound System20:30 brak
2007-09-15Kazik i Buldog19.00 brak
2007-06-09StoProcent Tour20:00 
2007-05-13Redman19.00 brak
2007-05-12Komety, Analogs brak
2007-04-28Izrael19.00 
2007-04-17Vital Remains18.30 
2007-04-14KAT & Kostrzewski19.00 
2007-04-13Wojna o Śląsk19.00 
2007-03-24Spring Reggae Jam 200719.00 
2007-03-10Tede Esende Mylffon Tour 21.00 
2007-02-11Perfect20.00 
2007-01-27Dżem19.00 
2007-01-26J RO (Tha Alkaholiks) Dontrell, DJ Cube20.00 
2007-01-26Tha Alkaholiks - J.RO European Tour20.00 
2007-01-25Kult19.00 
2007-01-19Rap Fiesta21.00 
2006-12-31Sylwester 2006 
2006-12-02Molesta21.00 
2006-12-01Torment Tour18.00 brak
2006-11-24Metal Marathon 2 brak
2006-11-09Artrosis19.30 
2006-10-23November's Doom, Agalloch, Thurizas19.00 brak
2006-10-23November's Doom, Agalloch, Thurizas19.00 brak
2006-10-22Metal Union Road Tour 200616.66 brak
2006-10-14Abracadabra Gothic Tour 2006 brak
2006-10-11Rat Race Tour 200619.30 
2006-10-07happysad, Koniec Świata, Muzyka Końca Lata, Naiv19.00 brak
2006-10-06Second Life Sydrome II Tourbrak
2006-09-30I Ogólnopolski Zlot Fanów The Prodigy21.00 brak
2006-09-29Hemp Gru20.00 
2006-09-21VADER – Blitzkrieg 4wejście od 18.30 
2006-09-16Koncert Przeciwko Globalnej Agresji19.00 brak
2006-09-09Mistyczna Noc19:00 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama