Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kwadraty

Katowice

Adres:ul. Franciszkańska 10
Tel:+48501616260
Miasto:Katowice

Godziny otwarcia:czasami wtorek:20.00-2.00 czwartek : 20.00-4.00 piątek : 20.00-4.00

Kwadraty - dodaj opinię

Katowice

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

rafal
2013-02-02
pierdolona ochrona

skurwysyny zaatakowali mnie i moja dziewczyne potargali jej spodnie !!!! zniszczmy ta jebana ochrone z tymi swiniami na czele policja huja zrobila!! prez samo h bo przez ch by wiecej zrobila skurwysyny!

Tomek
2012-04-28
UWAGA: NIEPROFESJONALNA OCHRONA!

Przytoczę dłuższą historię by dokładnie opisać sytuację. 30 marca tego roku bawiłem się w Kwadratach ze znajomymi. Jeden z nich przesadził z alkoholem i ubrudził kanapę z loży niedużą ilością wymiocin. To dyskoteka więc takie rzeczy są raczej normą. Ochroniarz kazał nam wyjść z klubu ale też zmuszał mnie, bym posprzątał lożę. To nie była moja wina, że mój znajomy przesadził z alkoholem. Więc dlaczego ja miałem sprzątać? Było jeszcze z nami kilka osób ale rozkaz był skierowany tylko i wyłącznie do mnie. Nie była to także normalna prośba o posprzątanie po znajomym (wtedy być może razem z resztą ekipy faktycznie posprzątalibyśmy) tylko chamski rozkaz. Oczywiście nie posłuchałem się go. Doszło do ostrzejszej wymiany słów po czym zostaliśmy wyrzuceni. 26 kwietnia przyjechałem ponownie do Kwadratów z kumplem, który jeszcze nigdy nie bawił się w tym klubie. Przy oddawaniu ubrań do szatni zostaliśmy jednak wyproszeni przez Pana ochroniarza bez podania jakiegokolwiek powodu. Pytałem o co chodzi i dostałem wielce satysfakcjonującą odpowiedź: "Ty dobrze wiesz o co chodzi". Próbowałem wydusić z niego jakieś sensowne uargumetnowanie naszego wyproszenia ale on wogóle mnie nie słuchał i wyrzucił nas na zewnątrz wygrażając, że mogę się tu już nie pokazywać. Bez żadnej awantury i ze sporym zdziwieniem opuściliśmy Kwadraty. Z tego co widzę po opiniach innych, nie tylko ja zostałem potraktowany nie fair. Napisałem oficjalną skargę do Kwadratów. Jeśli mieliście podobne sytuacje z ochroną - PISZCIE SKARGI. Trzeba skończyć z chamstwem ochrony. Klub wporządku ale ochrona beznadziejna.

tutu
2010-10-04
?

A co ma kompresor do Kwadratów????

palestyna
2009-12-15
Kompresor?

To melina , ale wejdę na forum.

m m
2009-12-02
jak chcecie się pośmiać to warto zobaczyć forum klubu kompresor

polecam świetna lektura

Ashantii
2007-11-22
Mega Klub

Fajny klub, podoba mi sie klimat :) Naprawdę polecam ten klub na imprezy !!!!!

freaki
2007-09-25
Kwadraty doczekały się forum

Faktem jest, że ciężko doczekać się zamówionej piosenki u DJa :) Ale w zamian zauważyłem na googlach forum o tym klubie http://www.klub-kwadraty.com

Agula
2007-02-03
Kupa

Uwa zam że klub jest niefjny. Nie grają takiej muzyki jaka soę zamówi. ogólnie kupa!!!!

Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama