Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

KISS - End Of The Road Tour 2023

Kiedy2023-06-19
GdzieKraków - Tauron Arena
KISS - End Of The Road Tour 2023

Zespół KISS niemal od półwiecza znany jest ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój muzyki – zaliczyło KISS do najważniejszych wykonawców w historii. Ale grupa należy do jednych z najbardziej wpływowych zespołów rockowych na świecie.

KISS wydali 44 albumy, które sprzedali w ponad 100 milionach egzemplarzach. Są laureatami licznych nagród i najwyższych miejsc na liście Billboard. W 2015 roku zespół otrzymał prestiżową nagrodę Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów ASCAP. Grupa występowała na całym świecie, do tego była zapraszana na tak spektakularne wydarzenia jak Super Bowl w 1999 roku, ceremonię zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku czy koncert Rockin’ The Corps dla żołnierzy powracających w 2005 roku z wojny w Iraku. Członkowie zespołu pojawiali się w wielkich kampaniach reklamowych Google Play czy Hello Kitty, a także gościnnie w finale amerykańskiej edycji Idola. KISS to nie tylko zespół, to prawdziwa instytucja. W Stanach Zjednoczonych zna ich absolutnie każdy. O utrzymanie tego zainteresowania zabiega przede wszystkim współzałożyciel bandu Gene Simmons, który wyraża liczne opinie na różne tematy i występuje w reality show.

Koncerty KISS są gigantycznymi widowiskami teatralno-cyrkowymi. To swego rodzaju performance z użyciem wysięgników hydraulicznych wynoszących muzyków wysoko ponad widownię. Gene Simmons zieje ogniem i krwawi z ust, a z gitary Tommy’ego Thayera wydobywają się dym i ogień. Temu spektaklowi grozy i kiczu towarzyszą setki wybuchających w rytm muzyki petard i sztucznych ogni. Pod koniec każdego koncertu, w kulminacyjnym momencie wykonywania utworu „Rock and Roll All Nite” wyrzucane są wysoko w powietrze ponad dwie tony papierowego konfetti wprowadzając tym samym niepowtarzalny klimat zabawy karnawałowej. Paul Stanley kończy koncert rytualnym niszczeniem swojej gitary, której części przekazuje publiczności na pamiątkę.

– Sam koncert obok muzyki łączy w sobie liczne elementy różnych sztuk scenicznych. To z całą pewnością niezwykłe widowisko, które naprawdę warto zobaczyć, nawet jeśli na co dzień nie słucha się muzyki KISS. Drugiego tak zaskakującego koncertu trudno szukać. Zjazd na tyrolce Paula Stanleya ponad głowami publiczności czy wybuchająca gitara to tylko część z bardzo bogatego repertuaru atrakcji zespołu. To koncertowa bomba pirotechniczna. Bardzo się cieszymy, że band postanowił jednak wrócić do Polski. Gwarantuję wszystkim: nudy nie będzie! – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert KISS w TAURON Arenie Kraków.

W dziedzictwie KISS wzrastają kolejne pokolenia. Kochają ich miliony, bez względu na wiek, rasę czy wyznanie. Ci najzagorzalsi fani zrzeszeni są w KISS Army i mają wobec swoich idoli niemal nabożny stosunek. A zespół odwdzięcza im się organizując rejsy, w których mogą brać udział wyłącznie osoby z fanklubu. Dla fanów skupionych w KISS Army zespół zawsze przygotowuje przedsprzedaż biletów na koncerty. Tak będzie i tym razem w Polsce.

ip



Zdjecie nr 1632548
Zdjecie nr 1632549
Zdjecie nr 1632550
Zdjecie nr 1632551
Zdjecie nr 1632552
Zdjecie nr 1632553
Zdjecie nr 1632554
Zdjecie nr 1632555
Zdjecie nr 1632556
Zdjecie nr 1632557
Zdjecie nr 1632558
Zdjecie nr 1632559
Zdjecie nr 1632560
Zdjecie nr 1632561
Zdjecie nr 1632562
Zdjecie nr 1632563
Zdjecie nr 1632564
Zdjecie nr 1632565
Zdjecie nr 1632566
Zdjecie nr 1632567
Zdjecie nr 1632568
Zdjecie nr 1632569
Zdjecie nr 1632570
Zdjecie nr 1632571
Zdjecie nr 1632572
Zdjecie nr 1632573
Zdjecie nr 1632574
Zdjecie nr 1632575
Zdjecie nr 1632576
Zdjecie nr 1632577
Zdjecie nr 1632578
Zdjecie nr 1632579
Zdjecie nr 1632580
Zdjecie nr 1632581
Zdjecie nr 1632582
Zdjecie nr 1632583
Zdjecie nr 1632584
Zdjecie nr 1632585
Zdjecie nr 1632586
Zdjecie nr 1632587

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama