Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kino na Obcasach: Bez urazy

Kiedy2023-06-26 godzina 19:00
Gdzielista kin na: www.multikino.pl
Kino na Obcasach: Bez urazy

26 czerwca podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się pokaz komedii „Bez urazy” z Jennifer Lawrence i Matthew Broderickiem w rolach głównych. Bilety na czerwcowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 26 czerwca br., a filmem, który zobaczą uczestnicy będzie komedia „Bez urazy”. W filmie główna bohaterka Maddie odkrywa intrygujące ogłoszenie o pracę: bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na "randki" z ich introwertycznym 19-letnim synem, Percym, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton. Reżyserem filmu jest Gene Stupnitsky znany jest jako producent i scenarzysta kultowego serialu "Biuro" ze Stevem Carellem w roli głównej.

Przed filmem zostanie wyświetlona rozmowa, którą poprowadzą Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska, redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”. 

Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało również prezenty, a wśród nich: bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja, bony od Clarins na 150 zł (wybrane kina), bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, bony rabatowe 10% od HP na zakup laptopów z rodziny Envy i Spectre w sklepach Euro RTV AGD, Haier – 10% na 1 produkt marki Haier w RTV EURO AGD, studio Kawy – 15% na herbaty, 20% na kawy (do 15 lipca), półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, suplement diety Aflofarm (Laboteq, Hydrominum, Artichoq), FuzeTea.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 26 czerwca o godz. 19.00 w Multikinie: Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Włocławek, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama