Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

VAVAMUFFIN

Kiedy2023-06-10
GdzieOtwock - Scena Centrum
VAVAMUFFIN

O KONCERCIE

Vavamuffin powstało w lutym 2003-go roku na warszawskich Siekierkach. Połączyło ze sobą zieleń otaczającą niedalekie Jeziorko Czerniakowskie i dym z kominów E.C. Siekierki. Nazwa zespołu to połączenie dwóch słów: jamajskiego „raggamuffin”, które oznacza charakterystyczny styl śpiewania i nawijania oraz nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu „Vava”. W skład zespołu weszli zarówno debiutanci, jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

ip



Zdjecie nr 1631689
Zdjecie nr 1631690
Zdjecie nr 1631691
Zdjecie nr 1631692
Zdjecie nr 1631693
Zdjecie nr 1631694
Zdjecie nr 1631695
Zdjecie nr 1631696
Zdjecie nr 1631697
Zdjecie nr 1631698
Zdjecie nr 1631699
Zdjecie nr 1631700
Zdjecie nr 1631701
Zdjecie nr 1631702
Zdjecie nr 1631703
Zdjecie nr 1631704
Zdjecie nr 1631705
Zdjecie nr 1631706
Zdjecie nr 1631707
Zdjecie nr 1631708
Zdjecie nr 1631709
Zdjecie nr 1631710
Zdjecie nr 1631711
Zdjecie nr 1631712
Zdjecie nr 1631713
Zdjecie nr 1631714
Zdjecie nr 1631715

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama