Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Off Festival 2022 - dzień pierwszy

Kiedy2022-08-05
Gdzie
Off Festival 2022 - dzień pierwszy

To jest wyjątkowy rok! Mamy 15 lat i nie możemy doczekać się wakacji. A najbardziej sierpnia. Ciągle jesteśmy tym nastolatkiem, który całymi dniami słucha muzyki i dzieli się z kumplami tym, czego jeszcze nikt nie słyszał. Napędza nas pasja i to poczucie, że świat ma dla nas jeszcze tyle do okrycia. W tym roku zagra Iggy Pop, Bikini Kill rzuci nas na murawę, oszalejecie z Metronomy i Yard Act, zakochacie się w Q!

ip



Zdjecie nr 1602153
Zdjecie nr 1602154
Zdjecie nr 1602155
Zdjecie nr 1602156
Zdjecie nr 1602157
Zdjecie nr 1602158
Zdjecie nr 1602159
Zdjecie nr 1602160
Zdjecie nr 1602161
Zdjecie nr 1602162
Zdjecie nr 1602163
Zdjecie nr 1602164
Zdjecie nr 1602165
Zdjecie nr 1602166
Zdjecie nr 1602167
Zdjecie nr 1602168
Zdjecie nr 1602169
Zdjecie nr 1602170
Zdjecie nr 1602171
Zdjecie nr 1602172
Zdjecie nr 1602173
Zdjecie nr 1602174
Zdjecie nr 1602175
Zdjecie nr 1602176
Zdjecie nr 1602177
Zdjecie nr 1602178
Zdjecie nr 1602179
Zdjecie nr 1602180
Zdjecie nr 1602181
Zdjecie nr 1602182
Zdjecie nr 1602183
Zdjecie nr 1602184
Zdjecie nr 1602185
Zdjecie nr 1602186
Zdjecie nr 1602187
Zdjecie nr 1602188
Zdjecie nr 1602189
Zdjecie nr 1602190
Zdjecie nr 1602191
Zdjecie nr 1602192

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama