Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Oxford Drama

Kiedy2021-10-10
Za ile50 zł do nabycia: www.mokjozefow.pl/bilety (przedsprzedaż od 27 września)
GdzieMiejski Ośrodek Kultury w Józefowie, ul. Kard. Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów
Oxford Drama

OXFORD DRAMA zainauguruje muzyczny cykl NOWY FOLDER, z którym ruszamy jesienią. Na scenie MOK Józefów wystąpią uznani, młodzi, niekonwencjonalni polscy artyści. Będzie świeżo, czasem kontrowersyjnie, ale na pewno ciekawie. 

Zamiast pstrokatej, muzycznej wydmuszki skrojonej pod trendy, której blask za rok czy dwa zniknie, OXFORD DRAMA czyli Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka – wrocławski duet ciągle młody scenicznym stażem i wiekiem swoich założycieli – stworzył styl trudny do pomylenia, na którego podstawie buduje jedną z najbardziej wartościowych dyskografii w polskiej muzyce ostatnich dekad. „Piszemy piosenki, jakie sami chcielibyśmy usłyszeć w radiu” – mówią. 

Po dwóch świetnie przyjętych płytach: In Awe z 2015 i Songs z 2018 roku, przyszła pora na napisanie kolejnego rozdziału w historii wrocławskiej formacji. Trzeci długogrający album w dorobku OXFORD DRAMA nosi tytuł What’s The Deal With Time? Jedną z pierwszych rozgłośni na falach której zadebiutował singiel „Not My Friend” zapowiadający płytę była amerykańska rozgłośnia KCRW. Utwór został zaprezentowany w audycji Henry`ego Rollinsa z kultowego zespołu Black Flag. Praca, jaką Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka wykonali przy swojej trzeciej płycie, ma wymiar niemal terapeutyczny. To muzyka, która dobrowolnie chce zdjąć z barków słuchacza trapiące go rozterki. Nie ma potrzeby i powodu, by się przed tym bronić. 

ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama