Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

COPERNICON: spotkajmy się w Wirtualnym Toruniu

Kiedy2021-09-24
Do kiedy2021-09-26
Za ilewstęp wolny
GdzieWydarzenie online
COPERNICON: spotkajmy się w Wirtualnym Toruniu

Copernicon jest wydarzeniem skierowanym do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24-26.09 i będzie już 11 odsłoną festiwalu odbywającego się od 2010 roku na terenie Torunia. Początkowo niewielka, choć już od pierwszej edycji licząca się na arenie ogólnopolskiej impreza, gościła na toruńskiej starówce nawet ponad 4000 osób – potwierdzając swoją pozycję jednego z największych festiwali fantastyki w kraju.

W tym roku Copernicon odbędzie się wyjątkowo w Cyberprzestrzeni dzięki aplikacji Gather Town. Dzięki niej możliwe staje się uczestnictwo w festiwalu z dowolnego miejsca na świecie bez utraty unikalnej atmosfery konwentu fantastyki oraz stworzenie wrażenia faktycznej bliskości z innymi uczestnikami. Zapraszamy  do odwiedzenia strony Festiwalu www.copernicon.pl, gdzie można zapoznać się z filmem oraz poradnikiem prezentującymi podstawowe funkcjonalności aplikacji!

Na chwilę obecną dla uczestników planowanych jest wiele zróżnicowanych aktywności. W programie tegorocznego Coperniconu znajdą się między innymi prelekcje, pokazy, warsztaty z użyciem tablic interaktywnych, gry RPG, konkurs Cosplay i wiele innych atrakcji. Wszystkie najnowsze informacje będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej festiwalu oraz w social mediach.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama