Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wisłoujście 2021

Kiedy2021-08-20
Do kiedy2021-08-22
GdzieŚwinioujście
Wisłoujście 2021

Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji, która odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad i obostrzeń epidemiologicznych i sanitarnych, festiwal Wisłoujście wraca w sierpniu 2021 na kolejne dwa magiczne weekendy, 20-22.08 i 27-29.08.

Festiwal Wisłoujście w Gdańsku to coroczne święto muzyki elektronicznej, którego line up składa się wyłącznie z polskich artystów. To już czwarta edycja imprezy na terenie zabytkowej Twierdzy. Oprócz stałych elementów, takich jak kilka różnych gatunkowo scen, niezwykłych dekoracji i licznych stref gastro i chillu, organizatorzy planują także kilka nowości. Jedną z nich jest scena dzienna, która będzie otwarta od rana do wieczora i sprawi, że bramki festiwalowe będą czynne całą dobę. Oprócz tego, dobrze znana stałym bywalcom festiwalu scena techno, zostanie ponownie powiększona i przeniesiona w nowe miejsce, tak aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i umożliwić uczestnikom zachowywanie dystansu. Cały festiwal ponownie odbędzie się z zachowaniem wszelkich aktualnych zasad i obostrzeń sanitarnych.

Powiew świeżości dotyczy także zaproszonych na tegoroczną edycję inicjatyw związanych z muzyką elektroniczną i artystów, których grono zostanie znacznie poszerzone, co umożliwi zaprezentowanie polskiej publiczności jeszcze szerszego spektrum muzyki elektronicznej - od subtelnych downtempowych brzmień, przez dark disco, house, industrialne techno, aż po bass i trap.

 

Organizatorzy w pierwszej kolejności uruchomili sprzedaż biletów i ogłosili line up na pierwszy weekend. W najbliższej przyszłości zostanie ogłoszony też program drugiej daty, który będzie nieco inną propozycją, jeśli chodzi o zapraszanych artystów.

ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama