Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Walentynki online w Teatrze Horzycy

Kiedy2021-02-12
Do kiedy2021-02-14
GdzieWydarzenie online
Walentynki online w Teatrze Horzycy

Od 12 lutego Teatr Horzycy wraca do grania na scenie przy udziale widowni. W weekend walentynkowy na Scenie na Zapleczu „Antygona w Nowym Jorku” w reżyserii Macieja Marczewskiego. Bilety można zakupić online bądź w Biurze Obsługi Widzów w godz. 9:00-15:00.

Ponadto teatr proponuje też walentynki online. Od 12 do 14 lutego będzie można wykupić dostęp do tanecznego wideo spektaklu „Show me the dark side of your moon”.

„Show me the dark side of your moon” to zmysłowa i trochę mroczna opowieść o pragnieniach i snach. Kobieta i mężczyzna poszukują w ich relacji i życiu czegoś więcej. Podejmują ryzykowną grę: zaczynają dzielić się ze sobą swoimi najbardziej sekretnymi i najdziwniejszymi snami. Jaki będzie finał tej rozmowy?

Spektakl trwa 27 minut i łączy taniec, aktorstwo, pracę ze snami oraz możliwości płynące z montażu wideo. Jest oparty o autorską metodę twórczej pracy z aktorem Sławka Krawczyńskiego i Annę Godowską. Twórcy szukają sposobów zastosowania w teatrze i tańcu idei psychologii analitycznej oraz psychologii zorientowanej na proces.

Bilet (dostęp) w cenie 10 zł będzie można kupić od 12 do 14 lutego. Zakup odbędzie się poprzez platformę VOD Vimeo. Link do spektaklu pojawi się 12 lutego. Nagranie będzie można oglądać przez 72 godziny od momentu wykupienia dostępu.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama