Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Piernikowski

Kiedy2021-02-02
GdzieWalcownia – Muzeum Hutnictwa Cynku On-Line
Piernikowski

Piernikowski
Walcownia – Muzeum Hutnictwa Cynku

Białas znany z Synów, dźwigający na barkach swoje getto rapu osobnego, szorstkiego, abstrakcyjnego.

O koncertach:

W nowej formule OFF Club muzyka podróżuje przez Katowice, pojawia się w nowych kontekstach, zagląda w kąty, w których mieszka historia. Zanim koncertami Piernikowskiego, Piotra Orzechowskiego i Kuby Więcka oraz Artura Rojka rozpoczniemy kolejny rozdział tego eksperymentu, ostatnia szansa by jeszcze raz zobaczyć występy Zamilskiej, Coals i Trupy Trupa. Koncerty będą dostępne tylko przez 72 godziny.

Set Zamilskiej w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Szopienicach był zderzeniem milczącego sacrum z głośnym profanum. Wstrząsające i oczyszczające doświadczenie tego przedziwnego, pandemicznego czasu. Zespół Coals ze swoim odjechanym, intymnym, onirycznym popem ulokował się na kościelnym chórze. W tym surowym, monumentalnym otoczeniu, poza swoim środowiskiem naturalnym, duet pokazał, czym jest siła muzyki. Trupa Trupa zagrała w trupio ponurej, ale zarazem specyficzne pięknej, industrialnej hali Walcowni Cynku. Psychodeliczny trans ich muzyki, te ich lamenty nad podłością, kruchością i samotnością homo sapiens, rozlegające się w pustej, poprzemysłowej, ogromnej hali brzmią wyjątkowo przejmująco.

Wszystkie koncerty będą jeszcze raz dostępne na oficjalnym kanale OFF Festivalu na https://www.youtube.com/channel/UCjdFO9zsG9kiM-kHbdMin-A
ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama