Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal Piwa Wina i Cydru w Katowicach

Kiedy2020-10-17
Do kiedy2020-10-18
Za ilewstęp wolny
GdzieGaleria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1
Festiwal Piwa Wina i Cydru w Katowicach

17 oraz 18 października w Galerii Szyb Wilson w Katowicach miłośnicy napojów kraftowych będą mieli okazję oddać się przyjemności jaką jest próbowanie wyrobów najlepszych piwowarów, winiarzy i cydrowników z naszego kraju, a wszystko to w towarzystwie doskonałych potraw i ludzi zainteresowanych sztuką warzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś piwoszem? Wolisz lampkę wina? A może jesteś wielbicielem soku jabłkowego 18+? Przyjdź, spróbuj a zakochasz się w kraftowych wyrobach. Po takiej podróży sklepowy alkohol już nie smakuje tak samo. Nasi wystawcy to ludzie którzy z zamiłowaniem i pasją oddają się swojej pracy. Ich wyroby powstają ze starannościa, są unikalne i przepyszne. To gratka dla każdego entuzjasty alkoholowych rarytasów.

Jest to również świetna okazja żeby znaleźć oryginalny prezent lub po prostu spróbować nowych smaków - a twoje kubki smakowe będą wniebowzięte!
Chmiel, winogrona i jabłka to temat przewodni podczas tych dni. Nie może Cię tam zabraknąć!
To już kolejna edycja Festiwalu, który wcześniej przyciągnął tysiące ludzi w Krakowie, Wrocławiu czy Bydgoszczy. Miejsca w których organizujemy wydarzenia, są znane, świetnie skomunikowane oraz posiadają niepowtarzalny klimat, co zapewnia wysoką frekwencję i miłą atmosferę podczas jego trwania.
Imprezy towarzyszące to Festiwal Azjatycki oraz Targi Śląski Design
Festiwal Piwa, Wina i Cydru

17-18 października Galeria Szyb Wilson, Katowice

sobota w godzinach 12:00-20:00
niedziela w godzinach 12:00-18:00Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama