Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Polska premiera filmu rowerowego ACCOMPLICE w sieci Multikino

Kiedy2020-10-21 godzina 20:00
Gdzielista kin na: www.multikino.pl
Polska premiera filmu rowerowego ACCOMPLICE w sieci Multikino

Największe wydarzenie rowerowe: dwie superprodukcje MTB z udziałem najlepszych mistrzów downhillu: TGR Accomplice i Return to Earth już 21 października 2020 o 20:00 w Multikinie!

ACCOMPLICE (POLSKA PREMIERA)


Kraj: USA (2020)
Język oryginału: angielski
Film z polską wersją językową.
Czas trwania: 52 min.
Producent: Teton Gravity Research
Reżyseria: Jeremy Grant
Występują:
Andreu Lacondeguy
Brandon Semenuk
Cam McCaul
Cam Zink
Carson Storch
Ethan Nell
Garett Buehler
Graham Agassiz
Hannah Bergemann
Jaxson Riddle
Kurt Sorge
Nico Vink
Paul Basagoitia
Paul Genovese
Tom van Steenbergen
Tyler McCaul
Veronique Sandler

Lokacje:
Bend, Oregon
Crested Butte, Kolorado
Indie
Purcell Mountains, Kolumbia Brytyjska
Retallack
Sunshine Coast, Kolumbia Brytyjska
Utah

Dystrybutor: 9th Plan I Woodpecker Motion Pictures

Największe wydarzenie rowerowe roku! Film twórców największego hitu rowerowego ostatnich lat: “UNREAL” wyreżyserowany przez Jeremy’ego Granta, który stoi za kultowymi „North of Nightall” i „Where The Trail Ends”. Studio produkcyjne Teton Gravity Research powraca z filmem, który podbije serca nie tylko fanów downhillu i MTB. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nie skrępowana wolność. Wszystkie te elementy w połączeniu w połączeniu z wielkim budżetem i najlepszą firmą produkcyjną specjalizującą się w filmach rowerowych sprawia, że mamy do czynienia z kolejną superprodukcją MTB! Są w życiu chwile, które zapadają nam na zawsze w pamięci. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsza wyprawa na rowerze, która wywołuje niezapomniane wrażenia. Przygoda. Wolność. Poczucie więzi z naturą. Accomplice to hołd złożony wszystkim, którzy zwariowali na punkcie tych dwóch kółek i celebracja roweru nie tylko jako środka transportu, ale także wehikułu na pokładzie, którego można dotrzeć w głąb ludzkiej duszy.


RETURN TO EARTH

Film twórców największego hitu rowerowego ostatnich lat: “unReal”. Kultowe Studio produkcyjne  Anthill Films powraca z dziewiątym filmem, który podbije serca nie tylko fanów downhillu i MTB.

Kraj: Kanada (2019)
Wersja: angielski, polskie napisy
Czas trwania: 47 min.
Producent: Anthill Films
Reżyseria: Colin Jones, Darren McCullough, Darcy Wittenburg
Zdjęcia: Matthew Butterworth, Colin Jones, Darren McCullough, Darcy Wittenburg
Montaż: Darren McCullough
Występują: Brett Rheeder, Ryan Howard, Casey Brown, Brandon Semenuk, Thomas Vanderham, Matt Hunter Jackson Goldstone, Jakob Jewett, Dane Jewett, Tahnee Seagrave, Kaos Seagrave, Kade Edwards, Joey Schusler, Thomas Genon, Emil Johansson, Reed Boggs, Carson Storch.
Dystrybutor: 9th Plan, Woodpecker Motion Pictures

O filmie:

Największe wydarzenie rowerowe roku! Film ze studia Anthill Films twórców największego hitu MTB ostatnich lat: “unReal”. Zapierająca dech w piersi filmowa wyprawa, która przeniesie Was do dżungli na wybrzeżach Oahu, wzniesie do odciętych od świata gór Patagonii i zostawi kurz na twarzach po zjazdów z nieziemskich wzgórz Utah. Twórcy największego rowerowego hitu ostatnich lat powracają z filmem, który podbija serca wszystkich kochających dwa koła i przerzutki. Return to Earth to superprodukcja z najlepszymi na świecie riderami, realizowana z Hollywoodzkim rozmachem i najnowszymi technologiami, ale przede wszystkim to hymn nieskrępowanej wolności, życia chwilą i zachwytu dzika naturą!


Łączny czas trwania WYDARZENIA: ACCOMPLICE 52 MIN. + RETURN TO EARTH 47 MIN. PLUS 10 MIN. AUTOPROMOCJA: ŁĄCZNIE 109 MINUT

Kina, w których odbędą się pokazy:

Bydgoszcz
Gdańsk
Jaworzno
Katowice
Kielce
Koszalin
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań 51
Pruszków
Rumia
Rybnik
Rzeszów
Słupsk
Szczecin
Tychy
Warszawa Młociny
Warszawa Targówek
Warszawa Ursynów
Warszawa Złote Tarasy
Wrocław Pasaż Grunwaldzki
ZabrzeChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama