Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

DC FanDome: Explore the Multiverse

Kiedy2020-09-12
Za ilewstęp wolny
Gdziewww.DCFanDome.com
DC FanDome: Explore the Multiverse

Zbliża się DC FANDOME - największe wydarzenie w świecie DC! Bezprecedensowe 24-godzinne wirtualne spotkanie fanów z całego świata na platformie www.DCFanDome.com to okazja do przeżycia spotkania z gwiazdami, twórcami filmów, seriali, gier, komiksów za darmo i bez wychodzenia z domu!  

W sobotę 12 września od godziny 19:00 (czasu polskiego), Warner Bros. powita fanów na całym świecie w DC FanDome: Explore the Multiverse w trakcie którego fani będą mogli kreować i zarządzać swoją własną przygodą.

Podczas DC Fandome: Explore The Multiverse fani DC będą mogli zapoznać się z kulisami swoich ulubionych filmów dzięki blokom tematycznym: WatchVerse, InsiderVerse, Blerd & Boujee, FunVerse i YouVerse.

Wszystkie powyższe treści będą przesyłane strumieniowo wyłącznie na DCFanDome.com i dostępne na całym świecie, na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych, w 9 językach.

Dodatkowo, nie można przegapić, także 12 września, jest coś zabawnego dla całej rodziny, ponieważ DC Kids FanDome (www.DCKidsFanDome) również będzie działać tylko przez 24 godziny.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama