Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Koreańskie gwiazdy w Kinach Helios

Kiedy2020-09-10
Do kiedy2020-09-13
Gdzielista kin na: www.helios.pl
Koreańskie gwiazdy w Kinach Helios

Miłośnicy K-Pop mogą się szykować na nieziemską muzyczną przygodę. We wrześniu (10, 12 i 13.09) na ekranach Kin Helios będzie można zobaczyć koncertowy „BREAK THE SILENCE: THE MOVIE” -  film o gwiazdach koreańskiego popu. Bilety już w sprzedaży!

Będzie to nie lada rarytas dla fanów K-Popu. Na kinowym ekranie będą mogli zobaczyć kuluary trasy koncertowej największych gwiazd koreańskiego popu. W głównej roli jeden z czołowych boysbandów tego nurtu - Break The Silence. Zespół ten od czasu swego debiutu w 2013 r. stał się światowym,  muzycznym fenomenem. Ich twórczość została doceniona prestiżowymi nagrodami, takimi jak Billboard Music Awards.

A o bilet warto się postarać. W filmie z udziałem południowokoreańskich muzyków będzie można zobaczyć zapis międzynarodowej stadionowej trasy zespołu . BTS odwiedzili Los Angeles, Nowy Jork, , Paryż, Osakę, Seul, a także Londyn, w którym wystąpili na Wembley jako pierwszy w historii skład z Korei Południowej.

W "Break The Silence: The Movie" oprócz fragmentów koncertowych pojawią się też wycinki z prywatnego życia członków tej grupy. Fani mogą liczyć na zaskakujące wypowiedzi i nieznane fakty z życia swoich idoli.  A dzięki doskonałej jakości dźwięku, w kinowej sali poczują się jak na koncercie. Taki też był zamysł członków BTS – aby, w czasie gdy organizacja koncertów jest ograniczona, fani mogli się spotkać z  ich muzyką.

K-Pop od kilku lat podbija muzyczny świat – choć korzeni samego nurtu można szukać w latach 90. XX wieku w Korei Południowej. Fanów koreańskich boysbandów nie brakuje też w Polsce. K-pop to nie tylko muzyka, ale i bogata oprawa wizualna koncertów, oraz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach stylizacje wokalistów.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama