Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ultrace 2020

Kiedy2020-09-26
Za ile79.00zł
Gdzie plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice
Ultrace 2020

Jedyne wydarzenie motoryzacyjne, dla którego do polski przyjeżdża 1000 aut z całej Europy i Azji (selekcja spośród kilkunastu tysięcy zgłoszeń)! Dziesięć lat ciężkiej pracy by stworzyć imprezę dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji:

– 1000 topowych aut z całej Europy i Azji
– wystawcy od USA po Japonię
– międzynarodowy skład sędziowski
– największe marki w branży motoryzacyjnej

Dwudniowe wydarzenie rozpoczyna się 26.09.2020 o godz.12:00, zamknięcie bram nastąpi o 20:00. Sobota będzie kluczowym dniem, gdy na obiekcie będą już wszyscy kierowcy, wystawcy oraz widzowie. W sobotę wytypujemy top 16 i przedstawimy sędziów. W sobotni wieczór widzimy się w na oficjalnym afterparty! Tradycyjnie w niedzielne południe 27.09.2020 rozdamy nagrody top 8, a wydarzenie zakończymy o godzinie 20:00.

Zapraszamy do „dołączenia” do wydarzenia na facebooku: Ultrace 2020
tam znajdziesz najświeższe informacje i zaakceptowane projekty!

Zapraszamy do obserwowania najświeższych informacji o wydarzeniu na instagramie @ultrace_official

Dzieci do lat 7 wstęp wolny pod opieką dorosłego.

Bilet upoważnia do uczestnictwa w imprezie przez 2 dni.

Wydarzenie odbywa się w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach | plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

ip

 



Zdjecie nr 1540353
Zdjecie nr 1540354
Zdjecie nr 1540355
Zdjecie nr 1540356
Zdjecie nr 1540357
Zdjecie nr 1540358
Zdjecie nr 1540359
Zdjecie nr 1540360
Zdjecie nr 1540361
Zdjecie nr 1540362
Zdjecie nr 1540363
Zdjecie nr 1540364
Zdjecie nr 1540365
Zdjecie nr 1540366
Zdjecie nr 1540367
Zdjecie nr 1540368
Zdjecie nr 1540369
Zdjecie nr 1540370
Zdjecie nr 1540371
Zdjecie nr 1540372
Zdjecie nr 1540373
Zdjecie nr 1540374
Zdjecie nr 1540375
Zdjecie nr 1540376
Zdjecie nr 1540377
Zdjecie nr 1540378
Zdjecie nr 1540379
Zdjecie nr 1540380
Zdjecie nr 1540381
Zdjecie nr 1540382
Zdjecie nr 1540383
Zdjecie nr 1540384
Zdjecie nr 1540385
Zdjecie nr 1540386
Zdjecie nr 1540387
Zdjecie nr 1540388
Zdjecie nr 1540389
Zdjecie nr 1540390
Zdjecie nr 1540391
Zdjecie nr 1540392

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama