Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

My3

Kiedy2020-04-05 godzina 20:30
Za ile189 zł (My3 Przyjaciółki na zawsze Meet&Greet)
GdziePałac Młodzieży w Katowicach
My3

My3 w pożegnalnej trasie koncertowej ,,Przyjaciółki na zawsze"! Zapraszamy na pożegnalne koncerty Natalki, Julki i Gefi - idolki dzieciaków, znane z Internetu i programu telewizyjnego odwiedzą kilka miast. My3 bilety na koncerty w sprzedaży.

My3 koncerty

My3 Meet&Greet

UWAGA: zaproszenie Meet&Greet nie jest biletem wstępu na koncert! Bilet Meet&Greet jest ważny wyłącznie z biletem wstępu na koncert.

 

W Meet&Greet uczestnicy do 16 roku życia mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet wstępu na koncert. Osoby dorosłe sprawujące opiekę nad uczestnikiem spotkania z zespołem My3, niekorzystające z atrakcji podczas Meet&Greet nie muszą posiadać zaproszenia na Meet&Greet.

Ograniczenia wiekowe

  • Uczestnik imprezy do 16 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej! 

  • Osoby powyżej 16 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). Opiekunowie niepełnoletnich uczestników imprez zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie.

My3 trasa Przyjaciółki na zawsze

Trasa Przyjaciółki na zawsze to niesamowite pożegnalne spotkania z najlepszą dziecięcą publicznością w Polsce, w czasie których wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do największych hitów My3.

 

Koncerty My3 to przede wszystkim świetna zabawa połączona z niesamowitą interakcją z młodą publicznością. Na scenie zabrzmią spektakularne hity, które w Internecie obejrzano już ponad 100 milionów razy. My3 to niezmiennie tylko dobra energia i bezpieczny przekaz!

  

Przed koncertem wszyscy będą mogli skorzystać z wyjątkowego sklepu My3 z ich cudownie kolorowymi gadżetami i płytami, a posiadacze zaproszeń Meet & Greet będą mieli ostatnią okazję ku temu, by osobiście spotkać się z dziewczynami, wziąć autograf, zrobić zdjęcie i chwilę porozmawiać! 

 

> Regulamin trasy Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama