Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

HELLOWEEN trasa UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II

Kiedy2020-10-20 godzina 20:00
Za ileBilet wstępu 160.00 PLN
GdzieMiędzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice, plac Sławika i Antalla 1
HELLOWEEN trasa UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II

Helloween  powraca do Polski z trasą UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II!

 

Po doskonale przyjętych koncertach z trasy ,,Pumpkins United" Helloween powracają! Zespół zagra października 2020 roku w katowickim MCK!

Trasa UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II to powrót legendarnego składu Helloween United  wraz z nowym muzycznym materiałem!

 

 Metal Mind Productions

Zaprasza:

 

HELLOWEEN

trasa UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II

 

20.10.2020

Katowice, MCK

 

 

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

 

Ceny biletów:

160 zł przedsprzedaż

180 zł w dniu koncertu

 

 

Helloween to jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock.  Zespół pojawiał się na tej samej scenie, co Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, Slayer czy Ozzy Osbourne, wydając 15 albumów studyjnych i 3 płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk (14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną).

 

 Podczas pracy nad książką "Hellbook", dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. Andi Deris podsumował współpracę słowami: ,,Trasa Pumpkins United 2017 - 2019 sprawiła, że zamieniliśmy się w prawdziwy zespół. Teraz chcemy przekuć tę energię w nasz nowy krążek!". Zespół zaszył się w studio w Hamburgu, aby pracować nad wydawnictwem, które ma być prawdziwym powrotem do korzeni Helloween.

 

Poprzedni koncert w Polsce - w 2017 roku w Warszawie - był prawdziwym sukcesem, a fani będą mogli doświadczyć tego fenomenalnego show po raz kolejny, tym razem w Katowicach!Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama