Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wielki Koncert Muzyki Serialowej

Kiedy2020-04-16 godzina 20:00
Za ile79 zł (Wielki Koncert Muzyki Serialowej)
GdzieHala Widowiskowo- Sportowa Spodek
Wielki Koncert Muzyki Serialowej

Zapraszamy na Wielki Koncert Muzyki Serialowej, takiego show jeszcze nie było! Kultowe piosenki i motywy muzyczne z najpopularniejszych polskich i zagranicznych seriali. Wieki Koncert Muzyki Serialowej bilety już dostępne.    

Wielki Koncert Muzyki Serialowej trasa

Wielki Koncert Muzyki Serialowej bilety

Uwaga: Ruszyła właśnie przedsprzedaż biletów w atrakcyjnych cenach! Po wyczerpaniu puli, ceny biletów będą progresywnie wzrastać.

  • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na koncert. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl 
  • Bilety Premium: miejsca z bardzo dobrą widocznością i bliskością sceny
  • Bilety VIP: najlepsze miejsca wydzielone kordonami dla VIP

O wydarzeniu 

To widowisko i niezwykły projekt muzyczno-filmowy, który zagości na największych polskich estradach. Pierwsze pokaz odbędzie się 16 kwietnia w katowickim Spodku. Następny na muzycznej mapie jest Wrocław (Hala Stulecia, 29 kwietnia), Rzeszów (RCSW Podpromie, 25 maja) i Tarnów (termin zostanie podany wkrótce).

 

To niezwykłe tournée dla fanów kultowych seriali produkowanych od lat 60-tych do dziś. W programie znajdą się najbardziej popularne piosenki, czołówki i motywy muzyczne, które zna każdy z nas. Sentymentalna serialowa podróż po (niewielu wówczas) kanałach telewizyjnych zawiedzie nas do czasów obecnych. W drugiej części koncertu zostaną bowiem zaprezentowane topowe utwory zagranicznych seriali wyprodukowanych m.in. przez Netflix, HBO i Amazon Prime. Organizatorzy nie podają jeszcze całej listy utworów, wiadomo jednak, że w czasie koncertu zaprezentowane zostaną między innymi motywy ze ,,Stawki większej niż życie", ,,Czterech pancernych i psa" ,,Janosika", ,,Miasteczka Twin Peaks", ,,Crime Story", ,,Ojca Chrzestnego", ,,Friends", ,,Gry o Tron" i ,,Domu z papieru".

 

Na scenie wystąpią wspaniali artyści między innymi: Agnieszka Twardowska, Zofia Nowakowska, Kuba Jurzyk, Arkadiusz Kłusowski i ponad 100-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą Maestro Przemysława Pasternaka. Do tego  będzie można podziwiać wizualizacje, aktorskie scenki rodzajowe, taniec i akrobacje, efekty specjalne, wyjątkowi goście (organizatorzy jeszcze nie zdradzają ich nazwisk) i wiele innych atrakcji. 

 

Organizatorzy wydarzenia: Chilli Production , MicArt Music

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama