Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

10. LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej

Kiedy2019-09-14
GdzieStadion Śląski
10. LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się w sobotę 14 września  10. LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej.
Konrad Bukowiecki wynikiem 22,25 m ustanowił rekord życiowy i nowy młodzieżowy rekord Europy w pchnięciu kulą. Steven Gardiner z Bahamów na 400 metrów uzyskał czas 44,14 sek, co jest najlepszym rezultatem na polskiej ziemi.
 
Po zwycięstwo w skoku o tyczce sięgnął Piotr Lisek wygrywając z wynikiem 5,82 m. Po słabym występie na 1500 metrów Sofia Ennaoui ogłosiła, że nie wystartuje w mistrzostwach świata w Dausze.
 
Rzut młotem panów wygrał z wynikiem 79,55 m. Wojciech Nowicki a konkurencję kobiet Malwina Kopron, która uzyskała trzeci najlepszy wynik w sezonie - 75,23 m. Ewa Swoboda zwyciężyła na 100 m z wynikiem 11,29.
 
ip


Zdjecie nr 1498984
Zdjecie nr 1498985
Zdjecie nr 1498986
Zdjecie nr 1498987
Zdjecie nr 1498988
Zdjecie nr 1498989
Zdjecie nr 1498990
Zdjecie nr 1498991
Zdjecie nr 1498992
Zdjecie nr 1498994
Zdjecie nr 1498995
Zdjecie nr 1498996
Zdjecie nr 1498997
Zdjecie nr 1498998
Zdjecie nr 1498999
Zdjecie nr 1499000
Zdjecie nr 1499001
Zdjecie nr 1499002
Zdjecie nr 1499003
Zdjecie nr 1499004
Zdjecie nr 1499005
Zdjecie nr 1499006
Zdjecie nr 1499007
Zdjecie nr 1499008
Zdjecie nr 1499009
Zdjecie nr 1499010
Zdjecie nr 1499011
Zdjecie nr 1499012
Zdjecie nr 1499013
Zdjecie nr 1499014
Zdjecie nr 1499015
Zdjecie nr 1499016
Zdjecie nr 1499017
Zdjecie nr 1499018
Zdjecie nr 1499019
Zdjecie nr 1499020
Zdjecie nr 1499021
Zdjecie nr 1499023
Zdjecie nr 1499025
Zdjecie nr 1499026

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama