Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Katowice Tattoo Konwent 2019

Kiedy2019-08-31
Do kiedy2019-09-01
Gdziew Międzynarodowym Centrum Kongresowym
Katowice Tattoo Konwent 2019

W ostatni wakacyjny weekend, 31 sierpnia-1 września 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 31. edycja Tattoo Konwent. Śląska odsłona wydarzenia będzie ostatnim tegorocznym spotkaniem z tatuażem artystycznym w ramach cyklu festiwali promujących "Inne wymiary sztuki". W imprezie weźmie udział blisko 200 tatuatorów, których prace wystawiane będą w 11 kategoriach konkursowych. Wśród potwierdzonych atrakcji Katowice Tattoo Konwent znalazł się między innymi koncert rapowego składu, który tworzą Ero i Kosi oraz INK3D - pokaz autorskiego mappingu ukazującego dzieje tatuażu.

Dowiedz się więcej >>



Zdjecie nr 1496752
Zdjecie nr 1496753
Zdjecie nr 1496754
Zdjecie nr 1496755
Zdjecie nr 1496756
Zdjecie nr 1496757
Zdjecie nr 1496758
Zdjecie nr 1496759
Zdjecie nr 1496760
Zdjecie nr 1496761
Zdjecie nr 1496762
Zdjecie nr 1496763
Zdjecie nr 1496764
Zdjecie nr 1496765
Zdjecie nr 1496766
Zdjecie nr 1496767
Zdjecie nr 1496768
Zdjecie nr 1496769
Zdjecie nr 1496770
Zdjecie nr 1496771
Zdjecie nr 1496772
Zdjecie nr 1496773
Zdjecie nr 1496774
Zdjecie nr 1496775
Zdjecie nr 1496776
Zdjecie nr 1496778
Zdjecie nr 1496779
Zdjecie nr 1496780
Zdjecie nr 1496781
Zdjecie nr 1496782
Zdjecie nr 1496783
Zdjecie nr 1496784
Zdjecie nr 1496785
Zdjecie nr 1496786
Zdjecie nr 1496787
Zdjecie nr 1496788
Zdjecie nr 1496789
Zdjecie nr 1496790
Zdjecie nr 1496791
Zdjecie nr 1496792

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama