Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Katowice Tattoo Konwent 2019

Kiedy2019-08-31
Do kiedy2019-09-01
Gdziew Międzynarodowym Centrum Kongresowym
Katowice Tattoo Konwent 2019

W ostatni wakacyjny weekend, 31 sierpnia-1 września 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 31. edycja Tattoo Konwent. Śląska odsłona wydarzenia będzie ostatnim tegorocznym spotkaniem z tatuażem artystycznym w ramach cyklu festiwali promujących "Inne wymiary sztuki". W imprezie weźmie udział blisko 200 tatuatorów, których prace wystawiane będą w 11 kategoriach konkursowych. Wśród potwierdzonych atrakcji Katowice Tattoo Konwent znalazł się między innymi koncert rapowego składu, który tworzą Ero i Kosi oraz INK3D - pokaz autorskiego mappingu ukazującego dzieje tatuażu.

Dowiedz się więcej >>



Zdjecie nr 1496550
Zdjecie nr 1496551
Zdjecie nr 1496552
Zdjecie nr 1496553
Zdjecie nr 1496554
Zdjecie nr 1496555
Zdjecie nr 1496556
Zdjecie nr 1496557
Zdjecie nr 1496558
Zdjecie nr 1496559
Zdjecie nr 1496560
Zdjecie nr 1496561
Zdjecie nr 1496562
Zdjecie nr 1496563
Zdjecie nr 1496564
Zdjecie nr 1496565
Zdjecie nr 1496566
Zdjecie nr 1496567
Zdjecie nr 1496568
Zdjecie nr 1496569
Zdjecie nr 1496570
Zdjecie nr 1496571
Zdjecie nr 1496572
Zdjecie nr 1496573
Zdjecie nr 1496574
Zdjecie nr 1496575
Zdjecie nr 1496576
Zdjecie nr 1496577
Zdjecie nr 1496578
Zdjecie nr 1496579
Zdjecie nr 1496742
Zdjecie nr 1496743
Zdjecie nr 1496744
Zdjecie nr 1496745
Zdjecie nr 1496746
Zdjecie nr 1496747
Zdjecie nr 1496748
Zdjecie nr 1496749
Zdjecie nr 1496750
Zdjecie nr 1496751

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama