Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia Śląskie 2019 - dzień 1

Kiedy2019-05-23
Za ileBezpłatne
GdziePark Leśny Muchowiec
Juwenalia Śląskie 2019 - dzień 1

Już 21 maja nad Katowicami kontrolę przejmą studenci śląskich uczelni. Inwazja młodych, wesołych i żądnych zabawy ludzi rozpocznie się tradycyjnie korowodem i potrwa aż do soboty. Zwieńczeniem imprezowego tygodnia będą koncerty w Parku Leśnym na Muchowcu, podczas których wystąpią min. PRO8l3M, STACHURSKY, STRACHY NA LACHY i PALUCH.

Jak co roku wydarzenie rozpocznie się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, skąd punktualnie o godzinie 12:00 ruszy barwny korowód. Przebrani w niebanalne stroje młodzi ludzie przejdą odpowiednio ulicami: 1 Maja i Warszawską, gdzie zbiorą studentów pozostałych uczelni m.in. Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Pełen plan imprezy dostępny w artykule: Program Juwenaliów Śląskich 2019.

ip



Zdjecie nr 1481957
Zdjecie nr 1481958
Zdjecie nr 1481959
Zdjecie nr 1481960
Zdjecie nr 1481961
Zdjecie nr 1481962
Zdjecie nr 1481963
Zdjecie nr 1481964
Zdjecie nr 1481965
Zdjecie nr 1481966
Zdjecie nr 1481967
Zdjecie nr 1481968
Zdjecie nr 1481969
Zdjecie nr 1481970
Zdjecie nr 1481971
Zdjecie nr 1481972
Zdjecie nr 1481973
Zdjecie nr 1481974
Zdjecie nr 1481975
Zdjecie nr 1481976
Zdjecie nr 1481977
Zdjecie nr 1481978
Zdjecie nr 1481979
Zdjecie nr 1481980
Zdjecie nr 1481981
Zdjecie nr 1481982
Zdjecie nr 1481983
Zdjecie nr 1481984
Zdjecie nr 1481985
Zdjecie nr 1481986
Zdjecie nr 1481987
Zdjecie nr 1481988
Zdjecie nr 1481989
Zdjecie nr 1481990
Zdjecie nr 1481991
Zdjecie nr 1481992
Zdjecie nr 1481993
Zdjecie nr 1481994
Zdjecie nr 1481995
Zdjecie nr 1481996

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama