Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Walentynki w stylu disco

Kiedy2018-02-14 godzina 17:00
Za ilewstęp wolny
GdzieSilesia City Center, ul. Chorzowska 109a
Walentynki w stylu disco

Nawet największe mrozy nie ochłodzą gorącej, walentynkowej atmosfery, o czym wiedzą nie tylko zakochani. 14 lutego Silesia City Center zaprasza na wyjątkowe celebrowanie tego święta – na lodowisku przy Placu Słonecznym w godzinach 17:00-21:00 odbędzie się bezpłatna dyskoteka, a najgorętsze rytmy będą rozbrzmiewać zza konsoli profesjonalnego DJ-a. Przyjść może każdy – w końcu do zakochania jeden krok… może właśnie ten taneczny?

Walentynki to szczególny czas na okazanie ukochanej osobie uczuć. Podczas gdy zakochani szukają pomysłu na obdarowanie drugiej połówki, Silesia City Center zaprasza do wspólnego spędzenia czasu. W tym wyjątkowym dniu na lodowisku przy największym centrum handlowym na Śląsku zostanie zorganizowana zabawa taneczna.

Lodowisko przy Silesia City Center jest czynne do 28 lutego. Od początku działalności, tj. od grudnia w każdy weekend organizowane są bezpłatne zajęcia dla dzieci w ramach szkółki łyżwiarskiej. Dodatkową atrakcją są zajęcia z elementami malowania na lodzie w trakcie ferii zimowych, odbywające się w poniedziałki, środy i piątki. Zapisy na nie przyjmowane są w wiadomościach prywatnych na facebookowym profilu SCC.

Dyskoteka walentynkowa przy muzyce profesjonalnego DJ-a odbędzie się na lodowisku przy Silesia City Center 14 lutego w godzinach 17:00-21:00. Wstęp jest bezpłatny. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew.
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama