Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Tworzywo / Fisz Emade / Mamut

Kiedy2014-11-28 godzina 21:00
Za ile40/45/50 PLN
GdzieMega Club
ul.Żelazna 9
Katowice
Tworzywo / Fisz Emade / Mamut

Nowy album FISZ EMADE TWORZYWO
Mineły trzy lata od premiery albumu „Zwierze bez nogi“, na której FISZ i EMADE przypomnieli publiczności o swojej wielkiej inspiracji muzyką hiphopową z lat 90tych. 

Przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymenów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łaczył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie będzie na najowszym albumie braci Waglewskich pt „MAMUT“ którego premiera odbędzie się 06. listopada 2014r.  

To będzie nasza nasza najbardziej melodyjna płyta – mówi FISZ. Obok utworów hiphopowych tak charakterystyczych dla duetu, na płycie pojawi się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible. Nie małym zaskoczeniem będzie dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel PYŁ.
 
Co ciekawe, tym razem również będziemy mogli usłyszeć piosenki inspirowane brzmieniami lat 80 i 90. Zespół zmierzy się z muzyką elektoniczną tamtych lat, w czym bez wątpienia pomogły oryginalne instrumenty z epoki, które przyczyniły się do dominującego  brzmienia płyty „MAMUT“.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama