Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Czesław Jakubiec - Muzyka żartem śpiewana

Kiedy2014-11-30 godzina 18:00
Za ile20/30 PLN
GdzieCentrum Kultury Katowice im. K. Bochenek
Czesław Jakubiec - Muzyka żartem śpiewana

Muzyka żartem śpiewana... AKT II
 
Szykuj się na prawdziwą operową rewolucję!

Pożądasz rozrywki na wysokim poziomie? Zaliczasz się do tych, których byle głupawy żart bynajmniej nie cieszy? To świetnie! Czesław Jakubiec to człowiek, który podejmuje wyzwania i chętnie konfrontuje swój talent z oczekiwaniami wymagających widzów. Śpiewająco łączy muzykę, komizm i satyrę z interaktywną zabawą. Arie operetkowe, pieśni Stanisława Moniuszki, etiudy Chopina czy utwory Mieczysława Fogga prezentuje z przymrużeniem oka, tworząc widowisko, które zaskakuje formą i rozbawia treścią. Spektakl Czesława to niewyczerpalne źródło energii, którą widzowie zarażają się już od pierwszych chwil. Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie. Dlatego, dzięki artystycznej improwizacji, każdy występ ma swój niepowtarzalny charakter. Czesław Jakubiec wpisuje się w pewną niszę rozrywki nie do końca poważnej, ale też nie trywialnej. Mógłby występować w operze albo w kabarecie, ale wybrał coś pomiędzy. Udowadnia, że to co artystyczne może być popularne. Wszystko w jednym: filharmonia w kabarecie, jeżeli opera to komiczna, jeśli śpiew to – chcąc nie chcąc – przerywany wybuchami śmiechu! Jeżeli myślisz, że widziałeś już wszystko, z pewnością zobaczysz jeszcze więcej! 

Występy Czesława Jakubca w Centrum Kultury Katowice to wyjątkowa okazja do rodzinnego wyjścia z domu. W czasie, gdy dorośli będą się bawili obserwując występy tego doskonałego tenora, dzieci wezmą udział w warsztatach, dzięki którym nauczą się widzieć muzykę.
 
Dowiemy jak to się dzieje, że muzyka może mieć kolory, a następnie spróbujemy te kolory dopasować do poszczególnych dźwięków - zapowiada Zdzisław Smucerowicz, prowadzący warsztaty. 
 
 
Na dobrą zabawę dla dzieci w cenie biletów na kabaret Czesława Jakubca zapraszamy młodocianych od lat 5.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama