zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Drogowskazy Kariery

Kiedy2015-03-04
Do kiedy2015-03-13
GdzieKatowice,

Drogowskazy KarieryTwoja przyszłość zawodowa nie jest Ci obojętna? Chcesz o nią zadbać już teraz? Mamy dla Ciebie świetną propozycje, która pozwoli Ci w pełni świadomie zaplanować, rozwijać i kształtować swoją karierę zawodową. Już 4 marca 2015 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach rusza VIII edycja ogólnopolskiego projektu Drogowskazy Kariery.

 

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w ramach projektu Drogowskazy Kariery zaprasza wszystkich chętnych studentów do udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń i warsztatów o różnorodnej tematyce. Pozwolą one poznać specyfikę wielu branż. Ułatwią zaplanowanie swojej przyszłości zawodowej oraz realizację indywidualnego planu. Będzie to możliwe dzięki prowadzącym szkolenia, którzy są ekspertami w swoim fachu, zarówno ze świata finansów jak i marketingu oraz typowego coachingu. Wszystkie szkolenia oraz warsztaty odbędą się w dniach od 4 marca do 13 marca bieżącego roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach przy ulicy 1 Maja 50.

 

Zdecyduj teraz i zatroszcz się o swoja przyszłość!!


Zapisy na szkolenia uruchomione zostaną pod koniec lutego. Nie zwlekaj zbyt długo, ilość miejsc ograniczona!!


Po więcej szczegółów dotyczących projektu oraz zapisów zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, na którym regularnie pojawiają się ciekawostki ze świata biznesu: www.facebook.com/DK.Katowice

 

 

 

 

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama