zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Szukasz pracy zdalnej, weekendowej lub tymczasowej? Sprawdź tysiące ofert na GoWork.pl

wtorek, 29-08-2023 (00:00:00) | komentarze (0)


Na GoWork.pl czekają setki ofert pracy na wakacje, całorocznej pracy weekendowej lub wygodnej pracy zdalnej, którą można połączyć ze studiami. Portal to doskonałe źródło różnych ofert zatrudnienia dla studentów nie tylko z Katowic, ale i całego kraju.

oferty pracy na GoWork.plOferty odpowiednie na start kariery lub, aby dorobić

GoWork.pl to jeden z największych portali pracy w polskim Internecie, który miesięcznie odwiedza około 4 mln unikatowych użytkowników. Ofert dla siebie szukają tu nie tylko studenci. Ogłoszenia pochodzą z każdej części kraju i z każdej możliwej branży, a w ich wygodnym wyborze pomaga szereg opcji.

Jednym z pierwszych udogodnień są tutaj filtry pozwalające ławo dotrzeć na przykład wyłącznie do ofert pracy zdalnej, hybrydowej, mobilnej, dodatkowej lub dla cudzoziemca. Studentów ucieszy, że można również wybrać m.in. ogłoszenia o pracę jedynie na część etatu lub staż czy praktyki. Do określenia jest również rodzaj umowy.

Można wybrać stabilną umowę o pracę albo bardziej elastyczne formy współpracy, np. umowę-zlecenie. GoWork.pl to właściwe miejsce, aby znaleźć firmę, która pozwoli zaliczyć wymaganą, praktyczną część studiów, a przy tym wyposaży młodego pracownika w nowe doświadczenia, umiejętności i wiedzę.

Staże lub praktyki znalezione w serwisie GoWork.pl często owocują dłuższymi propozycjami współpracy już na wyższych stanowiskach i na lepszych warunkach. Każdy student może szukać swojej szansy na dobry start kariery zawodowej właśnie z GoWork.pl.

Pracy szukaj szybko i wygodnie, czyli z pomocą GoWork.pl

GoWork.pl to bardzo intuicyjny serwis, który jest łatwy w obsłudze, a do tego umożliwia skorzystanie z wielu opcji, które nie tylko pozwalają szybko i wygodnie dotrzeć do ofert odpowiednich dla każdego kandydata, ale również zapisać je w jednym miejscu czy szybko zaaplikować.

Portal pozwala założyć własne konto i udostępnić swój profil rekruterom, którzy samodzielnie starają się dotrzeć do najlepszych kandydatów. Dzięki temu praca na GoWork.pl sama znajduje pracowników. Wielu użytkowników chętnie korzysta także z opcji zapisania się do newslettera.

Podanie adresu e-mail sprawia, że świeżutkie oferty, dopasowane do potrzeb kandydata, trafiają prosto na jego skrzynkę. Szukanie pracy to czasochłonny proces, ale nie z GoWork.pl. Każdą interesującą ofertę współpracy dodaje się tu “do ulubionych”. Na ogłoszenia zebrane w ten sposób w jednym miejscu, można odpowiedzieć używając opcji “multi aplikowania”. Pozwala ona przesłać swoje CV nawet do setek firm jednocześnie.

Istotna pomoc w wyborze najlepszych ofert pracy dla studenta

Studia to okres, w którym często szuka się pierwszej pracy, a podstawowym wymaganiem studenta, który musi połączyć zarobkowanie z nauką, jest elastyczny grafik i praca jedynie na część etatu. Dzięki filtrom dostępnym na GoWork.pl łatwo dotrzeć do propozycji zatrudnienia, które nie wymagają od kandydatów pełnej dyspozycyjności czy bogatego CV.

Student wkraczający na rynek pracy często nie ma zbyt wiele doświadczenia, nie do końca wie zatem, jaka praca będzie dla niego najlepsza. Jeśli zdecyduje się szukać zatrudnienia z GoWork.pl, w podjęciu decyzji pomoże mu forum z opiniami o pracodawcach. Znajdzie tu 6,5 mln komentarzy traktujących o warunkach zatrudnienia w firmach nie tylko z Katowic, ale i z całego kraju, a to ma znaczenie, zwłaszcza jeśli interesuje go praca również w okolicach miasta lub praca zdalna.

Przed przesłaniem swojego CV warto dowiedzieć się, co o danym miejscu mówią jego byli i obecni pracownicy, a także osoby, które odbyły już proces rekrutacyjny na konkretne stanowisko. Dzięki forum GoWork.pl student sprawdzi, czy w firmie, o której myśli, rzeczywiście można pracować jedynie na część etatu, czy jego przełożony zagwarantuje mu odpowiednie szkolenia i czy w zespole, do którego chce dołączyć, panuje miła atmosfera.

Trafne wybory zawodowe z GoWork.pl

GoWork.pl pomaga budować własne zdanie i wybierać najlepsze z możliwych miejsc zatrudnienia. Jest bezpieczną platformą, na której ujawnia się i piętnuje, niestety wciąż jeszcze pojawiające się w kraju, przypadki mobbingu oraz innych nieuczciwych praktyk. Tym samym forum GoWork.pl przyczynia się do ciągłej poprawy standardów na polskim rynku pracy, a także we wzajemnych kontaktach na linii pracodawca-pracownik.

Dla studenta, który nie ma zbyt wiele doświadczenia w poruszaniu się w rzeczywistości zawodowej, treści na forum mogą być nieocenioną wskazówką, pomagającą uchronić się przed niewłaściwymi wyborami zawodowymi i pozwalającą cieszyć się satysfakcjonującą pracą. Forum pomaga nie tylko w wyborze właściwej firmy, ale nawet samej ścieżki kariery.

Znajdują się tu bowiem profesjonalne wywiady przeprowadzane z osobami zajmującymi przeróżne stanowiska. Wywiady pozwalają zapoznać się z pełną historią zawodową tych osób i dowiedzieć się, jak pracuje się w danym miejscu, ale również i w konkretnym zawodzie. Każdy użytkownik forum może zadać także własne pytanie. Wszystko to sprawia, że to właśnie GoWork.pl jest najlepszym sposobem na znalezienie naprawdę satysfakcjonującego miejsca zatrudnienia.

Artykuł Partnera

fot. Pexels

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama