zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Praca w JCommerce w Katowicach

poniedziałek, 06-11-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Analitycy, programiści i testerzy aplikacji to grupy pracowników poszukiwanych do pracy w firmie JCommerce w Katowicach. Docelowo mają oni zostać zatrudnieni w Centrum Innowacji dla Przemysłu.

 	 Praca w JCommerce w Katowicach Praca w JCommerce w Katowicach

95 nowych pracowników

W powstałym w Katowicach Centrum Innowacji dla Przemysłu pracę w ciągu trzech kolejnych lat znajdzie około 95 specjalistów branży IT. Będą to między innymi programiści i testerzy, a także analitycy.

Stworzenie dla takich osób nowego miejsca pracy w Katowicach było możliwe dzięki realizacji przedsięwzięcia firmy informatycznej JCommerce SA. Firma ta otrzymała prawie 1,2 mln zł publicznego wsparcia od Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. To dofinansowanie przeznaczone zostało stricte na tworzenia wysokiej jakości miejsc pracy w jednym z priorytetowych sektorów polskiej gospodarki. Projekt przedstawiony przez JCommerce SA spełniał kryteria rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Centrum Innowacji dla Przemysłu – Industrial Innovation Centre w Katowicach rozpoczęło działalność dopiero w wakacje 2017 roku. Obecnie zatrudnionych jest tam zaledwie 15 osób. Wzrost zatrudnienia będzie realizowany stopniowo.

Czym będzie zajmować się Centrum Innowacji dla Przemysłu?

Zgodnie z założeniami nowe Centrum Innowacji dla Przemysłu w Katowicach ma podjąć wielopłaszczyznowe prace nad istniejącymi i nowymi narzędziami informatycznymi dla branż: ubezpieczeniowej, naftowej, bankowej, gazowej, budowlanej, energetycznej, elektrycznej, przemysłowej oraz dla robotyki, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki precyzyjnej. Stworzenie dla takich osób nowego miejsca pracy w Katowicach (https://www.gowork.pl/praca/katowice;l) było możliwe dzięki realizacji przedsięwzięcia firmy informatycznej JCommerce SA.

Nowi zatrudnieni w firmie JCommerce w Centrum Innowacji dla Przemysłu w Katowicach mają pracować nad opracowaniem szybszych i bezpieczniejszych algorytmów stosowanych przy optymalizacji procesów produkcyjnych. Dzięki temu będzie można wspomagać rozwój spółki JCommerce, przede wszystkim na rynkach zagranicznych. Będą także wykonywać i realizować procesy informatyczne o wysokim poziomie innowacyjności i złożoności. Szansę na uzyskanie takiej pracy mają przede wszystkim młodzi utalentowani ludzie z lokalnych ośrodków badawczych i akademickich.

Warto podkreślić, że firma JCommerce nie jest nową spółką na polskim rynku. Działa już od 12 lat, zajmuje się produkcją oprogramowania i realizacją zleceń dla klientów z całej Unii Europejskiej oraz z krajów Ameryki Północnej.

Artykuł Zewnętrzny

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama