Juwenalia
JUWENALIA ŚLĄSKIE 2021: RESTART

JUWENALIA ŚLĄSKIE 2021: RESTART

  • 2021-10-21, do 2021-10-22
  • Katowice

Opis

Juwenalia Śląskie 2021: Restart to specjalna edycja bardzo popularnej imprezy, która co roku odbywa się w Katowicach. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ponieważ po raz pierwszy w historii odbędzie się jesienią - celem organizatorów jest wynagrodzenie społeczności akademickiej Śląska prawie dwuletniej absencji imprezy, która spowodowana była pandemią.

 

Przestrzenią tegorocznego wydarzenia będzie Specjalny Namiot Koncertowy wybudowany na terenach przy Hali Parkowej w Katowicach. Czwartkowy lineup to ciekawy miks hip-hopu i alternatywy - wystąpią Tymek, Brodka oraz Wac Toja, natomiast piątek przyniesie coś specjalnego dla fanów elektroniki - koncertowy namiot zamieni się w taneczną przestrzeń pt. EDM Zone, w której pojawią się fantastyczni polscy dj-e m.in.: Skytech, IGotU oraz DNF.

ip

Polecamy
Ostatnio dodane
Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

Juwenalia Śląskie 2022 ogłaszają pierwszych artystów [WIDEO] Katowice

Przed Wami pierwsze oficjalne informacje o nadchodzących Juwenaliach Śląskich.

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.