zmień miasto

Spędź ferie z rysunkiem w Wyższej Szkole Technicznej!

Wszystkim, którzy nie mają pomysłu na zbliżające się ferie zimowe i chcą ten czas kreatywnie wykorzystać, mogą wziąć udział w intensywnym kursie nauki rysunku, prowadzonym na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Kurs jest kierowany w szczególności do wszystkich, którzy wybierają się na studia związane z projektowaniem.

Kurs kierowany w szczególności do wszystkich, którzy wybierają się na studia związane z projektowaniem, designem, architekturą oraz grafiką i przeznaczony jest do osób początkujących, które nigdy nie miały kontaktu z rysunkiem, jak również do osób posiadających  już podstawowe umiejętności, ale należałoby je jeszcze "podszlifować" pod okiem fachowca.

Gwarantowane profesjonalne zajęcia pod okiem specjalistów. Nie trzeba się martwić o brystol, ołówki oraz miłą atmosferę, ponieważ wszystko to zostanie zapewnione. Po zakończonym kursie każdy z uczestników otrzymuje dyplom ukończenia warsztatów.

Kurs rysunku na poziomie podstawowym  adresowany jest do wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem. W trakcie zajęć uczestnicy poznają zasady perspektywy, kompozycji, stosowania światłocienia oraz studium martwej natury.

Kurs rystunku na poziomie średniozaawansowanym adresowany jest do osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności i techniki rysunkowe oraz rozwijać je w dziedzinie studium martwej natury, studium postaci oraz wnętrza.

Termin: 29.01.2018 – 02.02.2018
Grupy:   10 – 15  osobowe
Koszt:    500 zł / 20 godzin
Zajęcia odbywają się będą w panelach 5 spotkań po 4 godziny.

Zapisy: on-line http://www.wst.com.pl/kursy/zapisy_online/

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama