zmień miasto

Jak wyróżnić się na katowickim rynku pracy? Zostań technikiem masażystą

Niemal każdy z nas po wyczerpującym dniu pracy marzy o chwili odprężenia i relaksu. Jednym ze sposobów na rozluźnienie i odskocznię od codziennych obowiązków jest masaż, najlepiej wykonany przez profesjonalistę. Na czym polega zawód technika masażysty i jak nim zostać? Odpowiedź poznasz w naszym artykule.

Kobieta w spa

Na czym polega praca masażysty?

Technik masażysta jest wykwalifikowaną osobą, uprawnioną do wykonywania różnego rodzaju masażu: klasycznego, relaksacyjnego, gorącymi kamieniami, tkanek głębokich, Shiatsu, tajskiego i wielu, wielu innych. Profesjonalny masażysta potrafi wykonać niemal każdy rodzaj masażu, dlatego niezwykle istotne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji oraz praktyki zawodowej.

Osoby na tym stanowisku powinny znać różne techniki ucisku mięśni i tkanek oraz stosować je w zależności od uwarunkowań takich jak stan pacjenta czy zalecenia lekarza. To właśnie dlatego w tym zawodzie ważne są również indywidualne predyspozycje - wytrzymałość fizyczna, otwartość na kontakty międzyludzkie, optymizm czy pozytywne nastawienie. Zastanawiasz się nad wyborem zawodu technika masażysty? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę.

Zapotrzebowanie na rynku pracy

Zapotrzebowanie techników masażu na rynku pracy jest bardzo duże. Również w Katowicach, gdzie liczba gabinetów SPA i odnowy biologicznej, klubów sportowych, salonów fitness czy klinik zdrowia i urody, jest całkiem spora. W każdym z tych miejsc technik masażu bez trudu znajdzie pracę.

Jak zostać technikiem masażystą?

Istnieje wiele ścieżek kształcenia przyszłych specjalistów w dziedzinie masażu - szkoły policealne, kursy, specjalistyczne szkolenia czy studia na kierunkach związanych z fizjoterapią i rehabilitacją. Przy wyborze odpowiedniej dla siebie drogi warto zwrócić uwagę na możliwość zdobycia uprawnień państwowych, które umożliwiają pracę na terenie całej Unii Europejskiej.

Takie kwalifikacje uzyskasz w Szkole Policealnej GoWork.pl w Katowicach - jednej z najlepszych katowickich szkół masażu, do której aktualnie trwa rekrutacja na kierunku masaż z rehabilitacją i biomasażysta.

Dlaczego warto skorzystać z oferty szkoły GoWork.pl?

  • Bezpłatna oferta edukacji;
  • brak ukrytych kosztów;
  • możliwość zdobycia uprawnień i tytułu specjalisty;
  • nowoczesne pracownie;
  • pomoc w znalezieniu praktyk zawodowych;
  • wykwalifikowana kadra.

To tylko niektóre zalety Szkoły Policealnej GoWork.pl. Co jeszcze wyróżnia placówkę?

Szkoła Policealna GoWork.pl w Katowicach stawia przede wszystkim na jakość kształcenia i rozwój umiejętności słuchaczy zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Nowoczesne pracownie z wysokiej jakości sprzętem, sprzyjają nauce na kierunku technika masażysty. Uczniowie Szkoły Policealnej GoWork.pl mogą korzystać m.in. z rozkładanych stołów HABYS i wszelkich akcesoriów, niezbędnych do pracy, jak podgrzewacze, kamienie do masażu czy bańki chińskie.

Rekrutacja

Chcesz zapisać się na bezpłatny kierunek technika masażysty? Odwiedź placówkę GoWork.pl, znajdującą się naprzeciwko Galerii Katowickiej, przy ul. 3 maja 13 (wejście od ul. Stawowej) podczas dnia otwartego, który odbędzie się 10 lipca lub zarejestruj się online. Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie https://policealna.gowork.pl/katowice.

Artykuł Partnera

fot. pl.123rf.com

Studia na start

Game Design - nowy kierunek studiów w Wyższej Szkole Europejskiej!

Twoim marzeniem jest tworzenie gier? Zdobądź odpowiednie wykształcenie!

Psychologia - nowość na #UPJP2 w Krakowie

Psychologia - nowość na #UPJP2 w Krakowie

Kosmetologia z liftingiem rzęs w GoWork.pl

Jak zostać pełnoprawną kosmetyczką w dwa lata? Skończ odpowiedni kierunek i zdobądź odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty!

Strategia Marketingu i PR na katowickim Gallusie Katowice

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Okiełznać rynek, czyli jak przygotować dobrą strategię Marketingu i PR”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zasady bezpieczeństwa na egzaminach maturalnych w 2020 roku

Dowiedz się, w jakich warunkach będą przebiegać matury 2020!

3. edycja Dni Zawodu Psychologa - Kariera START!

Magister psychologii - i co dalej? Dowiedz się dzięki spotkaniu online!

Konkurs "Twój zawód przyszłości" - nowy termin przesyłania zgłoszeń

Opowiedz o swojej wymarzonej pracy w 2030 r. i wygraj nagrody!

Poprawa matury 2020 - harmonogram matur poprawkowych

Jak i kiedy poprawić maturę? Sprawdźmy!

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama