Dzień Otwarty Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach 2020 - poznaj szczegóły!

2020-02-21 09:11:02 | Katowice

Już 27 marca 2020 r. odbędzie się kolejny Dzień Otwarty Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Od tego roku, wszystkie osoby zainteresowane, mogą zawitać tego samego dnia zarówno na Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach, jak i na Wydział Nauk Medycznych im. Prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. WST jest do dyspozycji odwiedzających w godzinach od  9:00 do 15:00.

dni otwarte Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach plakatDni otwarte WST w Katowicach - informacje

Uczelnia od zawsze stawia na praktykę! Dlatego, podczas trwania Dnia Otwartego w Katowicach oraz w Zabrzu, uczniowie szkół średnich, tegoroczni maturzyści oraz wszyscy, którzy stoją przed wyborem studiów, mogą zapisać się na bezpłatne warsztaty.

Tematyka zróżnicowana, ale nawiązująca do profilu i kierunków Uczelni, a jednocześnie bardzo ciekawa  i kreatywna. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowiach

Na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach osoby zainteresowane architekturą, będą mogli uczestniczyć na w zajęciach modelarstwa, a dla przyszłych grafików, zorganizowane zostaną warsztaty z typografii, projektowania 3D oraz projektowania gier.

Natomiast, technika tkania na krośnie czy podstawy szydełkowania z pewnością zainteresują każdego pasjonata mody. W ubiegłym roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się też warsztaty z E-Sportu, dlatego również teraz znalazły się w planie Dnia Otwartego WST.

Wydział Nauk Medycznych im. Prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu

Co ważne, każdy kto wiążę swoją przyszłość z medycyną, może zapisać się na warsztaty prowadzone na Wydziale Nauk Medycznych w Zabrzu z podstaw pielęgniarstwa lub wziąć udział w pokazach chemicznych. To wyjątkowa okazja, aby poznać zaplecze techniczne Uczelni oraz sprzęt, który pozwala obecnym studentom zagłębiać tajniki medycyny.

Z roku na rok, Dzień Otwarty WST przyciąga coraz większą ilość przyszłych studentów!

Program dni otwartych WST w Katowicach

Tym razem, nie zabraknie również spotkań ze studentami oraz wykładowcami WST. Wątpliwości każdego, kto waha się przed podjęciem studiów na WST zostaną rozwiane.

Rozmowom oraz warsztatom towarzyszyć będzie również zwiedzanie Uczelni (z uwzględnieniem wszystkich najskrytszych zakamarków). Pracownie WST będą tego dnia otwarte dla każdego. W programie nie zabraknie również atrakcyjnych konkursów z nagrodami czy prezentacji prac studentów.

Studia na Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach

Dzień Otwarty WST jest oficjalnym sygnałem do rozpoczęcia rekrutacji na studia.

Dla wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów na WST, przygotowane zostaną atrakcyjne zniżki na studia!

  • Szczegółowe informacje na stronie: http://dniotwarte.wst.pl/index.php
  • Facebook: https://www.facebook.com/events/184975196073877/
  • Instagram: https://www.instagram.com/wstkatowice/?hl=pl

Więcej informacji o organizatorze:

  • Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych, ul. Rolna 43, Katowice
  • Wydział Nauk Medycznych, ul. Park Hutniczy 3-5, Zabrze

ip

fot. materiały WST w Katowicach

Słowa kluczowe: WST Katowice drzwi otwarte 2020 rekrutacja studia oferta zwiedzanie wykłady opinie

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Aktualności

CZYTAJ RÓWNIEŻ

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
LICEALIADA - nowy cykl imprez dla szkół średnich! - licealiada imprezy licealiści szkoły średnie bilety

Klubowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego! Macie już dość szkoły choć jeszcze dobrze się nie zaczęła? Tęsknicie za wakacyjnymi imprezami?