Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Stałym bywalcom Teatru Rozrywki nie trzeba niczego tłumaczyć. Ale na pewno znajdzie się ktoś, kto po raz pierwszy postanowi spędzić karnawałowy wieczór w teatrze, dlatego przypomnimy, że Bisy odbywają się już od wielu lat i zawsze

są skróconą formą premierowych koncertów sylwestrowych.
W roku 2016 ta jedyna w swoim rodzaju noc przebiegać będzie w egzotycznych i oryginalnych rytmach z siedmiu stron świata. Pomyłka? Nie, to nie pomyłka. W Teatrze Rozrywki świat ma siedem, a nie cztery strony!

Wybierzemy się wspólnie w fascynującą podróż muzyczną, odwiedzimy ogromnie popularne miejsca na świecie, zajrzymy też do tam, gdzie diabeł mówi "dobranoc". A na dodatek poszukamy polskich tropów w tych przedziwnych, leżących setki mil stąd miastach i miasteczkach... Polacy na krańcach świata, setki mil od miejsca urodzenia, pasjonaci, wygnańcy, wędrowcy... Zapewne uda nam się zaskoczyć Państwa niektórymi "odkryciami"...

Jak zwykle, będzie sporo pastiszu, scenek aktorskich, ale oczywiście nie zabraknie znakomitych aranżacji i bogatych układów choreograficznych. Zwłaszcza, że tym razem mamy Państwu do zaprezentowania mnóstwo egzotycznej muzyki!

Wystąpi cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Elżbieta Okupska.
Koncerty Sylwester Bis to nie tylko forma dobrej zabawy karnawałowej dla tych, którzy za tańcem nie przepadają. Nasi goście często robią z biletów na te wieczory prezenty dla najbliższych i – wiemy to z przekazów widzów – dla wielu jest to bardzo atrakcyjny podarunek.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Sylwester bis 2017.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Sylwester bis 2017 (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Sylwester bis 2017 (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Sylwester bis 2017 (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Sylwester bis 2017 (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Sylwester bis 2017 (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
"Jak to dobrze, że mamy pod dostatkiem" - brutalna rzeczywistość [RECENZJA]
"Jak to dobrze, że mamy pod dostatkiem" - brutalna rzeczywistość [RECENZJA]

"W powietrzu od dawna unosiła się pogarda życia" - teksty Helmuta Kajzara w mocnym przedstawieniu Wrocławskiego Teatru Współczesnego.

Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]
Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]

Boimy się asymetrii, dysharmonii, zniekształcenia, niewygody w ciele, nie akceptujemy siebie i swojego ciała. Musimy być idealni, żeby żyć idealnie, pracować idealnie, mijać życie idealnie.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja