Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Przedstawienie pełne orientalnej magii opowiada historię trzech braci, wędrujących po kolei na tajemniczą i niebezpieczną górę, aby zdobyć owoc, który uleczyć ma ich umierającą matkę. Najstarszy i średni brat niestety nie słuchają rad spotkanego po drodze mędrca i giną w brzuchu potwora. Dopiero najmłodszemu z nich udaje się dotrzeć do celu i zerwać owoc o cudownej mocy. Uwalnia braci i razem wracają do domu, a naranaszi przywraca ich matce siły i zdrowie.

Sztuka napisana specjalnie dla Teatru Ateneum to klasycznie zbudowana baśń o dojrzewaniu, w której bohater pokonać musi wiele niebezpiecznych przeszkód, by w końcu osiągnąć cel. To także opowieść z ważnym i czytelnym dla dzieci przesłaniem mówiącym o miłości do matki.

Warto zwrócić uwagę na wykorzystaną w spektaklu, charakterystyczną dla Noriyukiego Sawy oryginalną technikę animacji, polegającą na projekcji elementów scenograficznych za pomocą epidiaskopu.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Naranaszi, czyli czarodziejski owoc (Teatr Śląski Lalki i Aktora Ateneum, Katowice). Sprawdź seanse.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Naranaszi, czyli czarodziejski owoc (Teatr Śląski Lalki i Aktora Ateneum, Katowice).

Twórcy spektaklu

Sawa Noriyuki Sawa Noriyuki Reżyser

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Naranaszi, czyli czarodziejski owoc.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Naranaszi, czyli czarodziejski owoc (Teatr Śląski Lalki i Aktora Ateneum, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Naranaszi, czyli czarodziejski owoc (Teatr Śląski Lalki i Aktora Ateneum, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Naranaszi, czyli czarodziejski owoc (Teatr Śląski Lalki i Aktora Ateneum, Katowice).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Poznaj siłę "Plotki" z Teatrem Zagłębia
Poznaj siłę "Plotki" z Teatrem Zagłębia Katowice

Teatr Zagłębia w Sosnowcu zaprasza na premierę "Plotki" Francisa Vebera.

"Jak to dobrze, że mamy pod dostatkiem" - brutalna rzeczywistość [RECENZJA]
"Jak to dobrze, że mamy pod dostatkiem" - brutalna rzeczywistość [RECENZJA]

"W powietrzu od dawna unosiła się pogarda życia" - teksty Helmuta Kajzara w mocnym przedstawieniu Wrocławskiego Teatru Współczesnego.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!