BRANŻE
ID:235417

Walker (mobilne kompletowanie danych)

Firma: UENI

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2017-08-21

Branża: Inne

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 20 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 5

Godziny pracy:

  • poniedziałek:10 - 15
  • wtorek:10 - 15
  • środa:10 - 15
  • czwartek:10 - 15
  • piątek:10 - 15

Opis firmy:

UENI to szybko rosnący start-up z siedzibą w Londynie. Szukamy ludzi do pomocy w budowaniu czegoś wyjątkowego oraz do pomagania lokalnym biznesom w byciu lepiej widocznymi w internecie.

Opis stanowiska:

UENI Londyński start-up operujący kapitałem jedenastu milionów dolarów, szuka studentów w Katowicach do wypełnienia czterotygodniowego zadania (możliwe przedłużenie).

Twoja misja: chodzenie i zbieranie informacji (godziny otwarcia, cennik, adres itp.) na temat lokalnych biznesów wokół Ciebie za pomocą naszej aplikacji.

Elastyczne godziny (około 20 godzin tygodniowo) idealne aby dopasować do nieregularnego grafiku studenta. Stawka- 20zł/h brutto

Aby zaaplikować kliknij na link poniżej.

Na czym polega misja?

Twoim głównym zadaniem będzie zbieranie publicznych informacji w ośrodkach miejskich i zapisywanie ich w smartfonie.

Nie dla leni kanapowych, potrzebujemy entuzjastycznych ludzi nie bojących się chodzenia, świeżego powietrza i poznawania nowych ludzi.

Bądź wydajny. Ulepszaj swoje podejście z każdym kolejnym biznesem i nie zapominaj o końcowym celu- pomaganie lokalnym firmom stać się widocznym w sieci za pomocą naszego wspaniałego produktu.

Oczekujemy:

Czego oczekujemy od naszych kontraktorów? Musisz:

być niezależny i zmotywowany

być kontaktowy i charyzmatyczny