BRANŻE
ID:231688

Pracownik dbający o wnętrza samochodów (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: PSM/KAT/0317
Katowice

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • dbanie o porządek wewnątrz samochodów,
  • sprawdzenie oraz uzupełnienie płynów np. hamulcowego, do spryskiwaczy, itp.

Wymagania:
  • dyspozycyjność (min. 3 dni w tygodniu),
  • chęć do pracy,
  • status ucznia/studenta,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • elastyczny grafik,
  • pakiet sportowy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.