BRANŻE
ID:236352

Pracownik call centre z językiem niemieckim

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Call Center z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • obsługa połączeń przychodzących,
  • realizacja kampanii wychodzących,
  • prowadzenie zestawień dotyczących wykonanej pracy, raportowanie.

Wymagania:
  • język niemiecki na poziomie min.  B2 (warunek konieczny),
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i sumienne podejście do pracy,
  • nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej korporacji,
  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość szeroko rozumianego rozwoju w strukturach korporacji.