BRANŻE
ID:238238

Młodsza księgowa/Księgowa / Młodszy księgowy/Księgowy

Numer referencyjny: a0t5800000FbAO6AAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2018-02-02

Branża: Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
  • przygotowanie raportów dla klienta,
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • asysta podczas audytów,
  • przygotowanie rozliczeń i deklaracji podatkowych,
  • wsparcie stażystów i asystentów oraz w późniejszym czasie organizacja pracy zespołu.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenia (finanse/rachunkowość),
  • znajomość języka angielskiego - poziom dobry w mowie i piśmie,
  • znajomość zagadnień przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów ERP (mile widziana),
  • dobra znajomość MS Office (Excel).
Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dogodną lokalizację w centrum Katowic,
  • pakiet rekreacyjno-sportowy.

Obowiązki:weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
przygotowanie raportów dla klienta,
wprowadzanie danych do systemu księgowego,
prowadzenie ksiąg rachunkowych,
asysta podczas audytów,
przygotowanie rozliczeń i deklaracji podatkowych,
wsparcie stażystów i asystentów oraz w późniejszym czasie organizacja pracy zespołu.

Wymagania:wyższe wykształcenia (finanse/rachunkowość),
znajomość języka angielskiego - poziom dobry w mowie i piśmie,
znajomość zagadnień przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomość programów ERP (mile widziana),
dobra znajomość MS Office (Excel).

Oferujemy:umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
prywatną opiekę medyczną,
dogodną lokalizację w centrum Katowic,
pakiet rekreacyjno-sportowy.