2019-04-26 | Bass_Astral_x_Igo + Jarecki | | |
2019-03-09 | HAPPYSAD | 19:00 | |
2018-12-15 | Punk Fest 2018 | 16:00 | |
2018-12-09 | Decapitated + Frontside + Virgin Snatch + Drown My Day | 17:45 | |
2018-12-07 | Young Stars on Tour 2018 | 17:00 | |
2018-09-08 | Vader + Marduk + Arkona + Insidius | 19:00 | brak |
2017-11-25 | Furia + Thaw + Sacrilegium + Licho | | brak |
2017-11-03 | Bracia Figo Fagot | 21:00 | |
2017-09-29 | ReTo - good7uck Tour | 21:00 | |
2017-05-03 | Mgła | | brak |
2017-04-27 | Riverside + Sounds like the end of the world + Lion Shepherd | | brak |
2017-04-09 | Happysad | 19:00 | |
2017-03-24 | Miuosh POP x FDG. Orkiestra | 21:00 | brak |
2017-03-18 | Dawid Kwiatkowski | 18:00 | brak |
2017-03-17 | Pidżama Porno | 20:00 | brak |
2017-02-24 | TEDE KEPTN w ramach trasy Tour_Bulencje | 21:00 | brak |
2017-02-18 | Paluch - Ostatni Krzyk Osiedla | 21:00 | |
2017-02-11 | Kamil Bednarek Live | 20:00 | brak |
2017-01-24 | Destruction+Nervosa | | brak |
2017-01-06 | HEY | 20:00 | brak |
2016-12-16 | HEY | 20:00 | brak |
2016-12-10 | Agnieszka Chylińska | 19:00 | brak |
2016-12-09 | Łąki Łan | 20:00 | brak |
2016-12-02 | URIAH HEEP | 20:00 | brak |
2016-12-01 | DORO + Support | 19:00 | brak |
2016-11-25 | Organek | 20:00 | brak |
2016-11-19 | Happysad, gość: Kwartyrnik | 19:00 | brak |
2016-11-18 | Maria Peszek - Karabin | 20:30 | brak |
2016-11-12 | Obituary, Exodus, Prong, King Parrot | 20:00 | |
2016-11-11 | Coma | 20:00 | brak |
2016-11-10 | Luxtorpeda | 19:00 | brak |
2016-11-04 | Decapitated, Aborted, Fleshgod Apocalypse, Cyanide Serenity, Archspire | 19:00 | brak |
2016-10-29 | DARK FUNERAL, KRISIUN, DESERTED FEAR | 19:00 | |
2016-10-29 | Dark Funeral, Krisiun | | brak |
2016-10-28 | Wojtek Mazolewski Quintet | 19:00 | brak |
2016-10-27 | Korpiklaani + Skalmold | 19:30 | brak |
2016-10-22 | 061 Tour: Donguralesko, WSRH (Shellerini x Słoń), Kaczor, Dj Soina | 21:00 | brak |
2016-10-21 | Sokół i Marysia Starosta, Dj Kebs | 21:00 | brak |
2016-10-16 | Lao Che | 20:00 | brak |
2016-10-15 | New Model Army | 19:00 | |
2016-10-14 | Paluch | 20:30 | |
2016-10-08 | Bracia Figo Fagot, support: SteelFire | 20:45 | brak |
2016-10-01 | BEHEMOTH / BATUSHKA / BÖLZER | | |
2016-09-30 | Rzeczpospolita Niewierna:Behemoth/Batushka/Bölzer | | brak |
2016-09-29 | Born of Osiris, Veil of Maya, Volumes, Black Crown Initiate | 19:00 | |
2016-09-23 | KSU | 20:00 | |
2016-08-24 | Blues Pills | | brak |
2016-08-17 | Airbourne | 19:00 | brak |
2016-08-09 | Eagles of Death Metal | 20:00 | brak |
2016-08-05 | Tede 40 B-Day tour | | |
2016-06-27 | August Burns Red, Silverstein, Beartooth | 19:30 | |
2016-06-11 | Hip Hop Nigdy Stop: Taco Hemingway, Małpa, Abel | 21:00 | |
2016-06-10 | KSU | 20:00 | |
2016-06-04 | Kali - Krime Story | 21:00 | |
2016-05-20 | Marduk, Immolation, Origin, Bio-Cancer | 19:00 | |
2016-05-14 | QUESTIVAL 2016 | 19:00 | |
2016-05-07 | Lady Pank | 20:00 | |
2016-04-22 | Kamil Bednarek | | brak |
2016-04-10 | Acid Drinkers | 19:00 | |
2016-04-09 | Death to All, Obscura | 19:00 | brak |
2016-04-03 | Dog Eat Dog, Reno Vega | 18:30 | |
2016-04-01 | Srogo,Saratan,Kat & Roman Kostrzewski | 20:00 | brak |
2016-03-20 | Happysad, gość: OCN w Katowicach | 19:00 | |
2016-03-19 | Piotr Rogucki - Koncert promujący album "J.P. Śliwa" | 20:30 | |
2016-03-18 | Strachy na Lachy zagrają w Katowicach | 20:00 | |
2016-03-13 | Urszula | | brak |
2016-03-12 | TSA | 20:00 | |
2016-03-11 | Maria Peszek | 20:30 | brak |
2016-03-06 | Dawid Kwiatkowski | | brak |
2016-03-05 | Fisz Emade Tworzywo | 20:00 | |
2016-03-04 | Ganja Mafia - Wiesz co się kręci | 20:00 | |
2016-02-27 | Dope D.O.D. | 21:00 | brak |
2016-02-26 | SOULFLY! w Katowicach | 19:00 | brak |
2016-02-14 | Łąki Łan | 20:00 | |
2016-02-06 | DonGURALesko | 20:00 | |
2016-01-31 | Illusion | | brak |
2016-01-23 | Dżem | 20:00 | |
2016-01-16 | TEDE VHS Droga Zwycięstwa Tour | | brak |
2015-12-19 | Knock Out Tour: Decapitated, Frontside, Materia, Totem | 18:30 | |
2015-12-18 | Luxtopreda | 18:45 | |
2015-12-18 | 8.Urodziny Fandago Rec: Miuosh, Joka, Mam Na Imię Aleksander i inni | 21:00 | |
2015-12-13 | Luxtorpeda | | brak |
2015-12-12 | Andy Fletcher - One Night In Katowice | 20:00 | |
2015-12-11 | Słoń - BDF Tour | 20:30 | |
2015-12-04 | Coma | 19:30 | brak |
2015-12-03 | Mikromusic | 20:00 | |
2015-11-29 | Happysad | 18:00 | brak |
2015-11-28 | Eagles of Death Metal | | brak |
2015-11-26 | Skalpel + AARPS | 20:00 | |
2015-11-21 | Tede - Droga Zwycięstwa Tour | 21:00 | |
2015-11-20 | Śląski Rap Festival | 19:30 | |
2015-11-19 | Natalia Przybysz | 20:00 | brak |
2015-11-18 | DJ Premier | 20:00 | |
2015-11-14 | Kabanos, support: Ostrov | 20:00 | |
2015-11-13 | Lao Che Dzieciom | 20:00 | |
2015-11-10 | BOKKA - Don't Kiss and Tell | 20:00 | |
2015-11-08 | Natalia Nykiel - lupus electro live tour | 20:00 | |
2015-11-07 | Chemia+The Freuders | 19:00 | brak |
2015-11-06 | TABU + Rootzmans, Krzywa Alternatywa, Baobab, TeSkapsie | 19:00 | |
2015-11-04 | FINK HardBeliever Tour 2015 | | brak |
2015-10-30 | Closterkeller | 20:30 | brak |
2015-10-29 | Tymon & The Transistors: Wściekły Musical "Polskie Gówno" | 20:00 | brak |
2015-10-24 | O.S.T.R. / W.E.N.A. (OSTR, WENA) | 21:00 | |
2015-10-18 | Infernal War | 19:30 | |
2015-10-17 | The Analogs - XX-lecie zespołu, Farben Lehre, Ruin Cats | 20:00 | |
2015-10-16 | Miuosh: Ulice Bogów - premierowy koncert | 21:00 | |
2015-10-10 | Bracia Figo Fagot, support: Nocny Kochanek | 20:00 | |
2015-10-08 | Marduk, Svart Crown i goście | 18:30 | |
2015-10-05 | GusGus | 20:00 | brak |
2015-09-25 | Bezczel & Z.B.U.K.U. | 20:00 | |
2015-09-19 | God Is An Astronaut | 20:00 | |
2015-09-19 | GOD IS AN ASTRONAUT + Spoiwo | | brak |
2015-09-11 | SMIF-N-WESSUN - Back To The Roots - 22nd Anniversary 1993-2015 | 20:30 | |
2015-09-04 | Rasmentalism | 21:00 | |
2015-06-19 | TEDE - Vanillahajs | 22:00 | |
2015-06-13 | Ten Typ Mes / Rasmentalism / Kuban | 20:30 | |
2015-06-03 | Gang Albanii Live | 21:30 | brak |
2015-05-09 | O.S.T.R.(OSTR) - "Podróż zwana życiem" | 20:30 | |
2015-04-25 | Trzynasta w Samo Południe | | |
2015-04-24 | Quebonafide "Ezoteryka", SB Maffija | 21:00 | |
2015-04-19 | Room 94 | 19:00 | |
2015-04-18 | Kat & Roman Kostrzewski - akustycznie & elektrycznie | 20:00 | |
2015-04-17 | Natalia Przybysz + Stardust Memories | 20:00 | |
2015-04-11 | Grubson - premierowy koncert promujący Holizm | 20:00 | |
2015-03-27 | Artur Rojek | 21:00 | |
2015-03-21 | Pidżama Porno | 20:00 | |
2015-03-20 | TSA | 20:00 | |
2015-03-15 | Fisz Emade Tworzywo, Julia Marcell | 20:00 | |
2015-03-14 | Overkill + Sanctuary + Chronosphere + Methedras | 18:00 | |
2015-03-13 | Hip Hop Nigdy Stop | 19:30 | |
2015-03-08 | Kamil Bednarek | 20:00 | |
2015-03-07 | Stalley | | brak |
2015-03-06 | Natural Dread Killaz | 21:00 | |
2015-03-01 | Enej, Poparzeni Kawą Trzy | 20:00 | |
2015-02-28 | Inwazja Rocka Festiwal | 19:00 | |
2015-02-21 | Kabanos | 20:00 | |
2015-02-20 | Skalpel + AARPS | 20:00 | |
2015-02-15 | Hey | 20:00 | |
2015-02-14 | KSU | 20:00 | |
2015-02-13 | Dope D.O.D. | 21:00 | |
2015-02-06 | Before Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2015: Elliphant | 20:00 | |
2015-01-25 | Blood Mantra Tour: Decapitated, Thy Disease, Materia, The Sixpounder | 19:00 | |
2015-01-24 | TEDE Kurt_Rolson | 21:00 | |
2015-01-10 | B.O.K - Labirynt Babel Tour | | |
2014-12-20 | O.S.T.R., DJ Haem - "Masz to jak w banku live" | 20:00 | |
2014-12-20 | O.S.T.R. | 20:00 | |
2014-12-17 | Deicide, support Svart Crown, Sawthis | 19:30 | |
2014-12-12 | Julia Marcell | 20:00 | |
2014-12-06 | Maria Peszek | | |
2014-12-05 | Grubson / Jamal | 19:30 | |
2014-11-30 | Happysad, Neony | 19:00 | |
2014-11-29 | Brennnessel on tour 2014: Kamp! + We Draw A | 20:00 | |
2014-11-29 | Before Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2015: Sid LeRock | 21:00 | |
2014-11-28 | Tworzywo / Fisz Emade / Mamut | 21:00 | |
2014-11-27 | Łąki Łan | 20:00 | |
2014-11-25 | Zildjian Day 2014 (Gavin Harrison, Mike Mangini, Radosław Owczarz, Tomasz Łosowski) | 20:00 | |
2014-11-23 | Morbid Angel "Covenant" | 18:30 | brak |
2014-11-22 | Mela Koteluk | 20:00 | |
2014-11-21 | Coma "Pierwsze Wyjście z Mroku" + Frontside + Straight Jack Cat | 19:00 | |
2014-11-20 | Luxtorpeda, gość: Pięć Dwa | 20:00 | |
2014-11-15 | Śląski Rap Festival: Sokół i Marysia Starosta, Molesta, Pokahontaz, VNM, W.E.N.A., HST, K2 | 19:00 | |
2014-11-14 | Śląski Rap Festival: Paluch, Chris Carson, Kali 50/50, Quebonafide, Borixon, Kuban, Neile | 19:00 | |
2014-11-12 | Tarja Turunen | 19:00 | |
2014-11-10 | T.Love | 20:00 | |
2014-11-08 | Ogólnopolski zlot fanów Depeche Mode | 20:00 | |
2014-11-07 | Bokka, Xxanaxx, Król, Co-Sovel | 20:00 | |
2014-11-06 | LemON | 20:00 | |
2014-10-31 | Tricky | 19:00 | |
2014-10-26 | Acid Drinkers | 20:00 | |
2014-10-26 | Taake Valkyrja - Kulde Tour 2014 | 19:00 | |
2014-10-19 | Organek | 20:00 | |
2014-10-18 | Miuosh - "Pan Z Katowic" | 21:00 | |
2014-10-12 | Vreid i Windir | 19:00 | |
2014-10-11 | Bracia Figo Fagot "Discochłosta" | 21:00 | |
2014-10-10 | Strachy Na Lachy | 20:00 | |
2014-10-04 | Behemoth | 19:00 | |
2014-10-04 | Behemoth | 19:00 | |
2014-09-19 | DKB | 21:00 | |
2014-09-13 | Hip Hop Nigdy Stop - Rytmus, Ganja Mafia / WCSK!, Jarecki & BRK / Punkt Widzenia | 21:00 | |
2014-06-21 | Siasia - 18 Years On Stage with PETDuo | 21:00 | |
2014-06-18 | Tede - "Kurt Rolson" | 21:00 | |
2014-06-07 | Sokół i Marysia Starosta "Czarna Biała Magia" | 21:00 | |
2014-05-31 | Słoń / Mikser - Demonologia 2, Quebonafide Eklektyka | 21:00 | |
2014-05-10 | Ganja Mafia - Wiesz co się kruszy | 21:00 | |
2014-05-03 | Fest Mocny Szlag vol.1 | 17:00 | |
2014-04-26 | KSU + set akustyczny | 19:00 | |
2014-04-24 | Arkona + Percival Schuttenbach + Silent Stream Of Godless Elegy + Helroth + Netherfell | 19:00 | |
2014-04-15 | F.O.U.R.S. Collective | 20:00 | |
2014-04-12 | donGURALesko | 21:00 | |
2014-04-11 | Waglewski Fisz Emade | 20:00 | |
2014-04-05 | Artur Rojek | 21:00 | |
2014-04-04 | Tides From Nebula, Obscure Sphinx | 19:00 | |
2014-03-28 | Room 94 | 19:00 | |
2014-03-23 | TSA + support | 20:00 | |
2014-03-22 | O.S.T.R. & Marco Polo "Kartagina" | 20:00 | |
2014-03-21 | Projekt Punk 2014: Farben Lehre, The Analogs, GaGa Zielone Żabki | 19:00 | |
2014-03-16 | Frontside, Virgin Snatch, Chainsaw + support | 18:30 | |
2014-03-15 | Jazzombi!e Tour - Lao Che & Pink Freud | 19:30 | |
2014-03-14 | Trapowe urodziny Fokusa: Fokus, Auer, Frodo, PZG | 21:00 | |
2014-03-01 | Illusion | 20:00 | |
2014-02-22 | Paluch x Lepszego życia diler | 21:00 | |
2014-02-14 | Sepultura, Legion of The Damned, Flotsam & Jetsam | 18:30 | |
2014-02-13 | Primal Fear, Bullet, MessengeR | 19:00 | |
2014-02-12 | Civil War | 20:00 | |
2014-02-08 | 21 & OVER ANNIVERSARY WORL TOUR 2014 KATOWICE | | brak |
2014-02-01 | Kazik na Żywo / Kabanos | 19:00 | |
2014-01-31 | KAT - premierowy koncert Rarites | 20:00 | brak |
2014-01-25 | Wuzet x Własne zdanie | 21:00 | brak |
2014-01-24 | Piersi | 20:00 | brak |
2014-01-18 | Blindead | 19:00 | |
2013-12-20 | Dawid Kwiatkowski | 18:00 | |
2013-12-18 | Panzer Division Tour: Marduk, Grave, Valkyrja | 18:00 | |
2013-12-15 | Mela Koteluk | | |
2013-12-14 | Prosto (Zip Skład, Pono, Koras, Fu, Sokół i inni) | 20:00 | |
2013-12-13 | Coma | 18:00 | |
2013-12-12 | The Jillionaire & Walshy Fire | 21:00 | |
2013-12-07 | Luxtorpeda, support: Clock Machine | 19:00 | brak |
2013-12-06 | Grubson, Jamal, Parexcellence | 20:00 | |
2013-11-30 | Kamil Bednarek | 18:30 | |
2013-11-29 | Kali, Fonos, Kacper | 21:00 | |
2013-11-28 | Łąki Łan | 20:00 | brak |
2013-11-26 | Death Angel, Dew-Scented, Generation Kill | 19:00 | brak |
2013-11-24 | Nosowska.zip | 19:00 | |
2013-11-23 | Behemoth, support: Obscure Sphinx, Thew | 19:00 | |
2013-11-22 | Kamp! / Rebeka | 21:00 | |
2013-11-17 | Closterkeller | 19:00 | |
2013-11-15 | Śląski Rap Festival 2013 | 20:00 | |
2013-11-10 | Enej + gość Bethel | 18:30 | brak |
2013-11-09 | Ogólnopolski zlot fanów Depeche Mode | 21:00 | |
2013-11-08 | Peja / Slums Attack Trasa 20/20 EVERGREEN | 20:00 | brak |
2013-10-26 | Dawid Podsiadło | 19:00 | |
2013-10-25 | Maria Peszek | 19:00 | |
2013-10-19 | Miuosh x Onar | 20:00 | |
2013-10-16 | The Agonist | 19:00 | |
2013-10-15 | Flotsam and Jetsam + Hirax + Nervosa | 19:00 | brak |
2013-10-12 | Strachy Na Lachy | 19:00 | |
2013-10-12 | Strachy Na Lachy | | |
2013-10-10 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | |
2013-09-28 | Fokus x Pezet | | brak |
2013-09-13 | PiH / JWP | 21:00 | |
2013-09-07 | Aptaun Tour (Pyskaty, Siwers/Tomiko, WENA, Małpa) | 20:30 | |
2013-09-01 | Nile + goście | 19:00 | |
2013-07-26 | KRS ONE | | brak |
2013-07-25 | Taj Mahal | 18:00 | brak |
2013-07-06 | Silesia in Love after party | 21:00 | brak |
2013-06-25 | Coal Chamber | 20:00 | |
2013-06-22 | Tede, donGURALesko | 20:00 | |
2013-06-16 | Finał Eliminacji do Przystanku Woodstock | 17:00 | |
2013-06-15 | Hemp Gru - pożegnalny koncert | 20:00 | |
2013-06-08 | Kali x Paluch / Milion Dróg Do Śmierci | 21:00 | |
2013-05-18 | Rock Stars Festiwal - Gunning for Tamar, Spotlight | 18:00 | |
2013-05-17 | Rock Stars Festiwal - Lipali + goście | 18:00 | |
2013-05-11 | Pokahontaz | 20:30 | |
2013-04-27 | Hip Hop Nigdy Stop (Miuosh, Bisz, Zeus) | 20:00 | |
2013-04-26 | Dezerter, support: Hardwork, Minority | 19:00 | |
2013-04-21 | Skubas | 19:00 | |
2013-04-20 | Dżem | 19:00 | |
2013-04-19 | Choroba Ogień Kwiecień 2013 | 19:30 | brak |
2013-04-12 | Slums Attack | 20:00 | |
2013-04-11 | Riverside | 19:30 | brak |
2013-04-06 | WENA / DJ Czarny / PZG | 21:00 | |
2013-04-05 | Acid Drinkers | 19:00 | |
2013-03-23 | O.S.T.R. / Hades | 20:00 | |
2013-03-22 | Future Folk, Wujek Samo Zło, Dj Hwr, Dj Q-wire | 21:00 | |
2013-03-16 | Oberschlesien | 19:00 | |
2013-03-15 | Maleo Reggae Rockers | 20:00 | |
2013-03-14 | Wielki Don Samorządów | 21:00 | |
2013-03-09 | Kali / Paluch | 21:00 | |
2013-03-08 | Ira | 20:00 | |
2013-03-07 | Kim Nowak | 20:00 | |
2013-03-03 | Armia | 20:00 | |
2013-03-02 | TSA [Zmiana daty!] | 19:00 | |
2013-03-02 | TSA | 19:00 | |
2013-03-01 | Sweet | 20:00 | |
2013-03-01 | Modestep | 21:00 | |
2013-02-23 | Cover Festival - Ikony Rocka | 15:00 | |
2013-02-22 | Eldo, Medium | 20:00 | |
2013-02-20 | KSU, Psy Wojny | 19:00 | |
2013-02-09 | Baku Baku Skład 18 Urodziny! | 19:00 | |
2013-02-08 | Decapitated, Hate, Frontside, Totem | 19:00 | |
2013-02-02 | Punk Not Zgred Fest | | |
2013-01-26 | Pezet | 21:00 | |
2013-01-25 | Kat & Roman Kostrzewski - koncert jubileuszowy | 19:00 | brak |
2013-01-20 | KnŻ (Kazik na Żywo) | 19:00 | |
2013-01-19 | Bracia Figo Fagot | 21:00 | |
2012-12-20 | Myslovitz | 19:00 | |
2012-12-16 | Łąki Łan | 20:00 | |
2012-12-15 | Sokół i Marysia Starosta, DJ Deszczu Strugi | 20:00 | |
2012-12-14 | Dżem | 19:00 | |
2012-12-13 | T.Love | 20:00 | |
2012-12-13 | Kamp! | 21:00 | |
2012-12-12 | Coma | 18:00 | |
2012-12-09 | Oberschlesien | 20:00 | |
2012-12-08 | Maria Peszek | 20:00 | |
2012-12-07 | Coma | 20:00 | |
2012-12-02 | Brodka / Paula i Karol | 18:30 | |
2012-11-30 | Hey | 20:00 | |
2012-11-29 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | |
2012-11-25 | Tides From Nebula | 19:00 | |
2012-11-24 | Bednarek, Raggafaya, Pajujo | 18:30 | |
2012-11-22 | Luxtorpeda | 19:00 | |
2012-11-17 | Tabasko - O.S.T.R.(OSTR), Kochan, DJ Haem, Zorak | 20:00 | |
2012-11-16 | Lao Che | 19:30 | |
2012-11-14 | The Parov Stelar Trio | 20:00 | |
2012-11-11 | Happysad | 19:00 | |
2012-11-10 | Zlot fanów Depeche Mode | 20:00 | |
2012-11-09 | Closterkeller | 20:00 | |
2012-10-27 | Grubson i BRK | 20:00 | brak |
2012-10-20 | Miuosh | 21:00 | |
2012-10-18 | Paradise Lost | 20:00 | |
2012-10-14 | Overkill | 20:00 | |
2012-10-13 | Peja | 20:00 | |
2012-10-13 | Strachy Na Lachy | 19:00 | |
2012-10-12 | Peja Slums Attack | 20:00 | brak |
2012-10-11 | Ensiferum | 19:00 | |
2012-10-06 | Anathema | 20:00 | |
2012-09-22 | Hip Hop Nigdy Stop(Trzeci Wymiar, Sobota, Borixon) | 20:00 | |
2012-09-21 | Polish Pie | 21:00 | |
2012-09-08 | Kali "Gdy zgaśnie słońce" | 21:00 | |
2012-06-29 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2012-06-23 | Hardstyle Night | 21:00 | |
2012-06-22 | Project X Party | 21:00 | |
2012-06-15 | VNM, WSRH, Medium, Bonson/Matek, Małpa | 20:00 | |
2012-05-26 | Nazareth [ZMIANA DATY KONCERTU] | 19:00 | |
2012-05-18 | Wielka Bitwa Szkół | 20:00 | brak |
2012-05-15 | Epica | 19:00 | brak |
2012-05-12 | HST, Miuosh, 19SWC, Bas Tajpan | 20:00 | |
2012-05-11 | Wielka Bitwa Szkół | 21:00 | |
2012-05-05 | Rock Stars Festiwal - Ocean, Chassis, Mech | 19:00 | |
2012-05-04 | Rock Stars Festiwal - Ocean, Big Cyc, Wilki | 19:00 | |
2012-05-03 | Rock Stars Festiwal - Orchidea, Proletaryat | 19:00 | |
2012-04-28 | MaxFloFest - Rahim, Buka, Niger, Bu, Skorup | 21:00 | |
2012-04-27 | Hemp Gru, Paluch, Bas Tajpan, Jasiek | 20:00 | |
2012-04-20 | Domówka! | 21:00 | |
2012-04-17 | Nazareth | 20:00 | |
2012-04-13 | TABASKO "Ostatnia Szansa Tego Rapu" | 20:00 | |
2012-03-31 | KSU | 20:00 | |
2012-03-30 | Ms Dynamite | 21:00 | |
2012-03-23 | Fisze Emade Tworzywo | 21:00 | brak |
2012-03-22 | Oedipus | 19:00 | |
2012-03-18 | Happysad | 19:00 | |
2012-03-17 | Coma | | brak |
2012-03-16 | TSA | 19:00 | brak |
2012-03-11 | Shedding The Anger Tour 2012/Deathcore Legion Tour | 18:00 | brak |
2012-03-02 | Kat & Roman Kostrzewski | 19:00 | |
2012-02-25 | PIH - dowód rzeczowy nr2 | 20:00 | brak |
2012-02-24 | Wielki Półmetek Mickiewicza | 20:00 | brak |
2012-02-18 | Półmetek Żeroma | 21:00 | |
2012-02-17 | The Prodigy Night | 21:00 | |
2012-02-16 | Półmetek UE | 21:00 | |
2012-02-10 | Uczta Bogów: HTC Love Story | 21:00 | |
2012-02-04 | Anonymus party | 22:00 | |
2012-02-03 | KnŻ (Kazik na Żywo) | 19:00 | |
2012-01-22 | Piotr Rogucki | 20:00 | |
2012-01-21 | donGURALesko | 20:00 | |
2012-01-14 | Arcturus | 19:00 | brak |
2012-01-07 | Epicki Melanż | 21:00 | |
2012-01-07 | Epicki Melanż | 21:00 | |
2011-12-26 | Magik - koncert upamiętniający | 21:00 | |
2011-12-17 | Virus | 19:00 | brak |
2011-12-17 | Kalwi & Remi | 21:00 | |
2011-12-16 | Novika & The Lovefinders + Őszibarack | 20:30 | |
2011-12-15 | Havok, Eradication - koncert odwołany | 18:00 | |
2011-12-09 | Thrashfest Classics - Exodus, Destruction, Heathen | 17:30 | brak |
2011-12-08 | Pati Yang | | brak |
2011-11-27 | Negatyw | 20:00 | |
2011-11-24 | Gienek Loska Band, Josephine | 20:00 | brak |
2011-11-20 | Closterkeller | 19:00 | |
2011-11-19 | Śląski Rap Festival - Sokół, Małpa, Pezet, Wena | 21:00 | |
2011-11-18 | Let's Face It - Modestep live | 21:00 | |
2011-11-17 | Jacek Stachursky & Band Machine | 20:00 | |
2011-11-16 | Poluzjanci | 20:00 | brak |
2011-11-13 | My Riot | | |
2011-11-12 | Dodheimsgard, Gehenna & more | 18:00 | brak |
2011-11-12 | Urodzinowa Domówka(TEDE,Kiełbasa,Zgrywus,DJ Macu) | 21:00 | brak |
2011-11-10 | Avant-Garde Night vol.2 - Arcturus, Virus | 16:00 | brak |
2011-11-10 | Myslovitz | 20:00 | |
2011-11-06 | Hirax, The Crossroads, Deathinition + Support | 18:00 | brak |
2011-11-05 | Strachy Na Lachy | 21:00 | |
2011-11-04 | Dub FX | 20:30 | |
2011-10-29 | Highschool Halloween | 21:00 | |
2011-10-28 | Coma | 20:00 | brak |
2011-10-26 | Blood Ceremony | 19:00 | |
2011-10-23 | Riverside | 20:00 | brak |
2011-10-22 | Eldo, Ten Typ Mes, Łona/Weber, Wdowa | 21:00 | |
2011-10-21 | Members of Hardstyle | 21:00 | |
2011-10-20 | Abradab Marika Mesajah Natural Dread Killaz Zgas | 19:30 | |
2011-10-19 | Gus Gus | 19:30 | |
2011-10-15 | Behemoth | | brak |
2011-10-14 | Półmetek Micka | 21:00 | |
2011-10-07 | Face The Music - Borgore | 21:00 | |
2011-10-07 | Face The Music - Borgore | 21:00 | |
2011-10-06 | Artillery, The No-Mads, Negligence | 18:00 | brak |
2011-09-30 | Punky Reggae Live 2011 | 18:00 | |
2011-09-24 | Hip Hop Nigdy Stop Grubson, Diox, Sobota, Jarecki | 21:00 | brak |
2011-09-17 | Sodom | 17:30 | brak |
2011-09-12 | Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst | 18:00 | |
2011-09-10 | Skydriver bday | 21:00 | |
2011-09-09 | Street Dance Night | 21:00 | |
2011-09-03 | Trance Nation | 22:00 | |
2011-09-02 | Domówka | 21:00 | |
2011-08-26 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2011-08-20 | High School - Summer Nights | 21:00 | |
2011-08-19 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2011-08-13 | High School - Summer Nights | 21:00 | |
2011-08-12 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2011-07-30 | High Skool - Summer Nights | 21:00 | |
2011-07-29 | Gorący Piątek - Dj Motyl | 21:00 | |
2011-07-23 | High Skool - Summer Nights | 21:00 | |
2011-07-22 | Gorący Piątek - Dj Rimm | 21:00 | |
2011-07-16 | High Skool - Summer Nights | 21:00 | |
2011-07-15 | Gorący Piątek - Dj Chajt | 21:00 | |
2011-07-09 | High Skool - Summer Nights | 21:00 | |
2011-07-08 | Gorący Piątek - Dj Cloud | 21:00 | |
2011-07-04 | Deicide, Hour Of Penance, The Amentia | 18:00 | brak |
2011-07-04 | Deicide, Belphegor, Hour Of Penance, The Amenta | 18:00 | brak |
2011-07-02 | High Skool - Summer Nights | 20:00 | |
2011-07-01 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2011-06-25 | Members Of Hardstyle - Enigmato | 21:00 | |
2011-06-23 | Epicki Melanż | 21:00 | |
2011-06-22 | Noc Kupały - Kroda, Saltus, North, Blady Vitez | 18:00 | brak |
2011-06-18 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2011-06-18 | Bikini Night | 21:00 | |
2011-06-11 | donGURALesko, Kaczor, Shellerini, RY23 | 21:00 | |
2011-06-10 | Summer Twist Party | 21:00 | |
2011-06-04 | Kataklysm, Krisiun, Karnak | 20:00 | |
2011-06-03 | Silesian Massacre Festival vol.3 | 15:00 | brak |
2011-06-01 | Arch Enemy | 18:00 | |
2011-05-28 | Hip Hop Nigdy Stop - Uliczna Edycja | 21:00 | |
2011-05-25 | Uriah Heep | | |
2011-05-20 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2011-05-15 | Pro-Pain i Flapjack | 16:30 | |
2011-05-14 | Dj Davo | 21:00 | |
2011-05-08 | Metal Attack Tour 2011 - Incantation, Christ Agony | 17:30 | brak |
2011-05-06 | Fields of the Nephilim | 18:00 | |
2011-05-02 | Comeback Kid, The Ghost Inside, Kvelertak, Graver | 18:00 | |
2011-04-30 | Hi Fi Banda & VNM | 21:00 | |
2011-04-29 | Epicki Melanż | 21:01 | |
2011-04-17 | Smolik | 20:00 | |
2011-04-16 | O.S.T.R. (OSTR) | 20:30 | |
2011-04-15 | God Bless The Dubstep | 21:00 | |
2011-04-14 | Brodka - Granda Tour 2011 | 20:00 | |
2011-04-13 | Screaming For Violence - Onslaught, Suidakra, Deba | 18:00 | brak |
2011-04-08 | Hawai Party | 21:00 | |
2011-04-02 | Silesian Massacre vol.2 Death Angel, Sodom, Hirax | 15:30 | |
2011-04-01 | Kac Megas 3 | 21:00 | |
2011-03-27 | Habakuk, Hurt | | |
2011-03-26 | Dzień Wagarowicza - 1 Dzień Wiosny | 21:00 | brak |
2011-03-20 | Maria Peszek - ostatni koncert przed... | 20:00 | |
2011-03-13 | HEY - Reedycje 2011 | 19:30 | |
2011-03-12 | Peja SLU Reedukacja | | brak |
2011-03-05 | High Skool - Angels | 21:00 | |
2011-03-03 | Rootz Underground, Tabu, Pajujo | 19:00 | |
2011-02-27 | Jelonek, Baliama, Neuronia, Pigs in Tank | 18:00 | |
2011-02-21 | Rhapsody Of Fire | 20:00 | brak |
2011-02-20 | StarGuardMuffin Kamil Bednarek, Tabu | 19:00 | |
2011-02-19 | Grubson | 21:00 | |
2011-02-18 | God Bless The Dubstep 8 | 21:00 | |
2011-02-12 | High Skool - Walentynki | 21:00 | |
2011-02-11 | KATOWIXA - VALENTINES DAY | | |
2011-02-06 | Lipali, Tuff Enuff, In A House Of Brick | 19:00 | brak |
2011-02-05 | Avant-Garde Night vol.1 | | brak |
2011-02-05 | Avant-Garde Night vol. 1 | 16:00 | |
2011-02-04 | Winter Punk Attack (KSU + goście) | 20:00 | |
2011-01-23 | Kat & Roman Kostrzewski + goście | 19:00 | |
2011-01-22 | Półmetek Kochana | 20:00 | |
2011-01-20 | Nile, Melechesh, Dew-Scented, Zonaria, Darkrise | 19:00 | |
2011-01-17 | Epicki Melanż | 20:00 | |
2011-01-15 | Świnie w kosmosie | 21:00 | |
2010-12-31 | Mega Sylwester | 21:00 | |
2010-12-21 | POE: O.S.T.R. , Emade, DJ Haem, Zorak | 20:30 | |
2010-12-19 | TSA | 18:00 | |
2010-12-18 | Silesian Massacre Festival | 15:00 | |
2010-12-12 | Tiamat, Orden Ogan, Stoneman | 19:00 | |
2010-12-11 | Roman Kostrzewski & KAT | | brak |
2010-12-09 | Myslovitz | | brak |
2010-12-04 | PIH & CHADA | 21:00 | |
2010-12-04 | Pih/Chada Dowód Rzeczowy Nr 1 | | brak |
2010-12-03 | Gorący piątek | 22:00 | |
2010-12-02 | Poluzjanci | 20:00 | brak |
2010-11-28 | Sofa | 20:00 | |
2010-11-27 | High Skool - Celebrity | 21:00 | |
2010-11-26 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-11-19 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-11-18 | Marika | | brak |
2010-11-18 | Budgie | | |
2010-11-18 | Marika | | brak |
2010-11-13 | Śląski Rap Festiwal | 19:00 | |
2010-11-13 | Śląski Rap Festival 2010: TEDE, Pezet Małolat, | 20:30 | |
2010-11-12 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-11-11 | Lao Che | 19:30 | |
2010-11-10 | Sabaton | 19:00 | |
2010-11-06 | Czad Party | 21:00 | |
2010-11-05 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-10-31 | Skazani na busa tour: Happysad, Happy Pills | 19:00 | |
2010-10-30 | No!No!No! | 19:00 | |
2010-10-30 | High Skool - Halloween | 21:00 | |
2010-10-29 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-10-24 | Sedes & Defekt Muzgó | 19:00 | |
2010-10-22 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-10-21 | Vavamuffin | 20:00 | |
2010-10-17 | Lipali, Totentanz | 19:30 | |
2010-10-17 | Division By Zero + Goście | | brak |
2010-10-16 | Strachy na Lachy, Hurt | 20:00 | |
2010-10-14 | ELDO - Zapiski z 1001 Nocy | 20:30 | |
2010-10-13 | High Skool - Legalne Wagary | 21:00 | |
2010-10-10 | TSA | 19:30 | brak |
2010-10-02 | Czad Party | 21:00 | |
2010-09-25 | DonGURALesko "Totem Leśnych Ludzi" | 21:30 | |
2010-09-25 | donGuraLesko | | |
2010-09-24 | Gorący Piątek | 22:00 | |
2010-09-18 | High Skool - Back 2 skool | 21:00 | |
2010-09-17 | Gorący piątek | 22:00 | |
2010-09-11 | Members of Hardstyle | 21:00 | |
2010-09-10 | Gorący Piątek | 22:00 | |
2010-09-04 | Czad Party | 21:00 | |
2010-09-03 | Gorący piątek | 22:00 | |
2010-08-30 | Zakończenie Wakacji 2010 | 21:00 | |
2010-08-28 | High School: The Last Summer Night | 21:00 | |
2010-08-27 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-08-21 | High School: Summer Nights | 21:00 | |
2010-08-20 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-08-14 | High School: Summer Nights | 21:00 | |
2010-08-13 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-08-11 | Epicki Melanż: Ice Party | 21:00 | |
2010-08-07 | High School: Summer Nights | 21:00 | |
2010-08-06 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-07-28 | THE DREADNOUGHTS | | |
2010-06-26 | OSTR & AFRONT jako L.W.C. | 21:00 | |
2010-06-19 | High School Summer Starter | 21:00 | |
2010-06-18 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-06-12 | MOH: ROUND 5 | 21:00 | |
2010-06-11 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-05-29 | HIGH SKOOL® CELEBRITY 2 | | |
2010-05-28 | Gorący Piątek | | |
2010-05-26 | Poluzjanci | 20:00 | |
2010-05-22 | Donguralesko | | |
2010-05-21 | Gorący Piątek | | |
2010-05-15 | Members of Hardstyle | | |
2010-05-14 | Gorący Piątek | | |
2010-05-08 | 80's Night | | |
2010-05-07 | Gorący Piątek | | |
2010-04-27 | Killing Joke | 20:00 | |
2010-04-24 | Chad Party | 21:00 | |
2010-04-23 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-04-19 | Rotting Christ | 20:00 | |
2010-04-18 | Lipali | | |
2010-04-17 | HipHopNigdyStop - IMPREZA ODWOŁANA | 20:30 | |
2010-04-16 | Gorący Piątek - IMPREZA ODWOŁANA | 21:00 | |
2010-04-15 | Eska Rock Tour 2010 - KONCERT ODWOŁANY | 20:00 | brak |
2010-04-11 | Dark Funeral | 20:00 | |
2010-04-09 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-04-05 | Wyjątkowy Gorący Poniedziałek | 21:00 | |
2010-03-28 | Punky Reggae Live:Farben Lehre,Tabu, Hurt, Skankan | 18:00 | brak |
2010-03-26 | Gorący Piątek | 21:01 | |
2010-03-20 | O.S.T.R. - TYLKO DLA DOROSŁYCH | 19:00 | |
2010-03-19 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-03-13 | MOH: The Pitcher | 21:00 | |
2010-03-12 | Gorący Piątek - dj Pistolet | 21:00 | |
2010-03-06 | Highschool - Ladies Night | 21:00 | |
2010-03-05 | Gorący Piątek - Ladies Night | 21:00 | |
2010-02-21 | Inny Koncert Klubowy | 21:01 | |
2010-02-19 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-02-13 | MOH: HARDER VALENTINES | 21:00 | |
2010-02-12 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-02-06 | HEMP GRU / PTP / TEWU | 21:00 | |
2010-02-05 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-01-30 | MOH: TRILOK & CHIREN | 21:00 | |
2010-01-29 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-01-23 | High Skool Airlines | | |
2010-01-22 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2010-01-15 | Gorący Piątek with DJ SIMO | 21:00 | |
2010-01-09 | High Skool 2010 | 20:00 | |
2010-01-08 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2009-12-31 | Gorący Sylwester | | |
2009-12-26 | Before Soundefinition | 21:00 | |
2009-12-19 | Members of hardstyle | 21:00 | |
2009-12-18 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2009-12-17 | Hey, Hatifnats | 18:30 | brak |
2009-12-12 | Śląski Rap Festiwal | 21:00 | |
2009-12-11 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2009-11-28 | Highskool Andrzejki | 21:00 | |
2009-11-27 | Gorący Piątek - Andrzejki | 21:00 | |
2009-11-22 | RICHIE KOTZEN po raz pierwszy w Polsce! | 19:00 | brak |
2009-11-15 | Hetane, Chico, Out Of Rage | 19:00 | brak |
2009-11-13 | Gorącu Piątek | 21:00 | |
2009-11-07 | Zlot Fanów Depeche Mode | 21:00 | |
2009-11-06 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2009-10-31 | Highskool - Diabelskie Igraszki | 21:00 | |
2009-10-30 | Gorący Piątek - Sivy Dym Urodziny | 21:00 | |
2009-10-24 | Tede & Numer Raz - Koncert Promocyjny | 19:00 | |
2009-10-23 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2009-10-18 | AAT: Closterkeller, The Chilloud | 19:00 | brak |
2009-10-17 | Hip Hop Nigdy Stop | 21:00 | |
2009-10-16 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2009-10-11 | Riverside | | brak |
2009-09-29 | Behemoth, Azarath, Black River | 18:00 | brak |
2009-09-26 | Hard Rocker Festival 2 | 15:00 | brak |
2009-09-19 | Masters of Hardstyles | 21:00 | |
2009-09-13 | Kazik Na Żywo | 20:00 | |
2009-09-12 | HighSkool- Back 2School | 21:00 | |
2009-08-29 | Members of hardstyle | 21:00 | |
2009-08-22 | Summer Cruise To Bahama | 21:00 | |
2009-08-15 | Summer Cruise To Miami | 21:00 | |
2009-08-08 | Summer Cruiz To Jamaica | 21:00 | |
2009-08-01 | Summer Cruiz To Ibiza | 21:00 | |
2009-07-18 | Best Club Sounds | 21:00 | |
2009-07-18 | NoMeansNo, Searching For Calm | 18:00 | brak |
2009-07-11 | Best Club Sounds | 21:00 | |
2009-07-04 | Best Club Sounds | 21:00 | |
2009-06-26 | High Skool After Party | 21:00 | |
2009-06-20 | High Skool - Bikini Night! | 21:00 | |
2009-06-13 | Moh Enigma To B-day Party | 21:00 | |
2009-06-10 | Warszafski Deszcz - Premierowy Koncert! | 21:00 | |
2009-05-30 | High Skool - Party Mafia 2 | 21:00 | |
2009-05-16 | Fever | 21:00 | |
2009-05-09 | Members of hardstyle | 21:00 | |
2009-04-30 | Promil Birthday Party | 21:00 | |
2009-04-18 | Hemp Gru, Peja, Firma, Ptp, Tewu, Fonos, Nnzs | 19:00 | |
2009-04-13 | High School Discoteque | 21:00 | |
2009-04-04 | Hardstyle Spring Edition | 20:00 | |
2009-03-28 | HIGHSKOOL - WONDERLAND | 21:00 | |
2009-03-22 | JUSTYNA STECZKOWSKA | 20:00 | |
2009-03-21 | O.S.T.R - O.C.B | 20:00 | |
2009-03-08 | ANTYBABY 2009 | 19:00 | |
2009-03-07 | SOKÓŁ PONO - TPWC | 20:30 | |
2009-02-28 | CROPP BABY-G DANCE BATTLE FOR POLAND 2009 | 21:00 | |
2009-02-27 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2009-02-22 | Kasia Kowalska | 19:00 | brak |
2009-02-21 | Partymafia Weekend - HIGHSKOOL 5 | 21:00 | |
2009-02-20 | Partymafia Weekend | 21:00 | |
2009-01-24 | High Skool 4 - Airlines! | 21:00 | |
2009-01-23 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2009-01-16 | Gorący Piątek DJ Motyl Mixtape Promo | 21:00 | |
2009-01-10 | HARDSTYLE NEW YEAR’S WARM UP | 21:00 | brak |
2008-11-29 | Sister Bliss Nightmoves Mix Tour | 21:00 | brak |
2008-11-16 | happysad | 19:00 | brak |
2008-11-13 | Coma Hipertrofia Tour | | |
2008-11-09 | High School Party 2 | 20:00 | |
2008-11-08 | One Night In Mega Club | 21:00 | |
2008-11-07 | Gorący Piątek | 21:00 | |
2008-10-27 | Clubnetic 3 Tour | 20:00 | brak |
2008-10-22 | Amal Urban Discoteque | 20:00 | brak |
2008-10-19 | Closterkeller - Abracadabra Gothic Tour 2008 | 18:00 | |
2008-09-20 | O.S.T.R., Don Guralesko, Fokus | 20:30 | brak |
2008-09-13 | Catscan | | brak |
2008-04-20 | El Dupa | 19:00 | brak |
2008-03-09 | Punky Reggae Live 2008 | 18:00 | brak |
2007-12-15 | ŚLĄSKI RAP FESTIVAL 2007 | | brak |
2007-12-09 | Coma | 19:30 | brak |
2007-12-08 | Winter Reggae | | brak |
2007-11-25 | CETI "PERFECTO MUNDO..." TOUR 2007 | 19:30 | brak |
2007-10-30 | Krzak i Krzysztof Scierański | 20:00 | brak |
2007-10-29 | MIND EATERS TOUR | 18:00 | brak |
2007-10-28 | Silesia Punk Atak | 15:00 | brak |
2007-10-25 | FISH, Odin Dragonfly | 19:00 | brak |
2007-10-25 | Fish, Osada Vida | 19:00 | brak |
2007-10-21 | Kasia Nosowska | 20:00 | brak |
2007-10-20 | October Reggae Jam 2007 | 22:00 | |
2007-10-20 | Raz Dwa Trzy | 19:00 | brak |
2007-10-18 | IRA | 20:00 | brak |
2007-10-14 | happysad | 19:00 | brak |
2007-10-05 | T.Love, Sidney Polak, Zjednoczenie Sound System | 20:30 | brak |
2007-09-15 | Kazik i Buldog | 19.00 | brak |
2007-06-09 | StoProcent Tour | 20:00 | |
2007-05-13 | Redman | 19.00 | brak |
2007-05-12 | Komety, Analogs | | brak |
2007-04-28 | Izrael | 19.00 | |
2007-04-17 | Vital Remains | 18.30 | |
2007-04-14 | KAT & Kostrzewski | 19.00 | |
2007-04-13 | Wojna o Śląsk | 19.00 | |
2007-03-24 | Spring Reggae Jam 2007 | 19.00 | |
2007-03-10 | Tede Esende Mylffon Tour | 21.00 | |
2007-02-11 | Perfect | 20.00 | |
2007-01-27 | Dżem | 19.00 | |
2007-01-26 | J RO (Tha Alkaholiks) Dontrell, DJ Cube | 20.00 | |
2007-01-26 | Tha Alkaholiks - J.RO European Tour | 20.00 | |
2007-01-25 | Kult | 19.00 | |
2007-01-19 | Rap Fiesta | 21.00 | |
2006-12-31 | Sylwester 2006 | | |
2006-12-02 | Molesta | 21.00 | |
2006-12-01 | Torment Tour | 18.00 | brak |
2006-11-24 | Metal Marathon 2 | | brak |
2006-11-09 | Artrosis | 19.30 | |
2006-10-23 | November's Doom, Agalloch, Thurizas | 19.00 | brak |
2006-10-23 | November's Doom, Agalloch, Thurizas | 19.00 | brak |
2006-10-22 | Metal Union Road Tour 2006 | 16.66 | brak |
2006-10-14 | Abracadabra Gothic Tour 2006 | | brak |
2006-10-11 | Rat Race Tour 2006 | 19.30 | |
2006-10-07 | happysad, Koniec Świata, Muzyka Końca Lata, Naiv | 19.00 | brak |
2006-10-06 | Second Life Sydrome II Tour | ? | brak |
2006-09-30 | I Ogólnopolski Zlot Fanów The Prodigy | 21.00 | brak |
2006-09-29 | Hemp Gru | 20.00 | |
2006-09-21 | VADER – Blitzkrieg 4 | wejście od 18.30 | |
2006-09-16 | Koncert Przeciwko Globalnej Agresji | 19.00 | brak |
2006-09-09 | Mistyczna Noc | 19:00 | |