Literatura
Spotkanie z "Rockiem" Maciaszkiem

Spotkanie z "Rockiem" Maciaszkiem

  • 2017-10-12, , godzina 17:00
  • wstęp wolny
  • Empik Silesia ul. Chorzowska 107, Katowice

Opis

Historia, którą snuje w swojej książce Remigiusz „Rock” Maciaszek to jego osobiste spojrzenie na drogę, jaką musiał przebyć, by zyskać status jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim internecie. „Cały ten Rock” (Znak) to także swoisty dokument z rozwoju serwisu YouTube i tego jak urósł on do rangi potężnego narzędzia marketingu gier komputerowych. Ikona polskiego YouTube'a opowie o tym już 12 października podczas spotkania autorskiego w salonie Empik Silesia w Katowicach.

Niezwykle barwną drogę przemierzył „Rock” od pracy na budowie, przez wypożyczalnię kaset wideo, którą prowadził, aż do dzisiejszej roli „fenomenu polskiego internetu”. Remigiusz Maciaszek, youtube'owy reprezentant pokolenia 30 i 40 latków, zabiera swoich czytelników w podróż, która rozpoczyna się w zamierzchłej przeszłości – w czasach, gdy wyobraźnią komputerowych maniaków rządziły pierwsze pecety. Podczas książkowej wędrówki przez kafejki internetowe i pierwsze magazyny o grach komputerowych, autor relacjonuje zmiany, które sprawiły, że światowa wartość branży gier komputerowych stanowi 1/5 polskiego PKB.

Remigiusz „Rock” Maciaszek – polski youtuber, którego cięty język i profesjonalne podejście do prowadzenia kanału, doprowadziło na szczyt list popularności. Jego filmy wyświetlane były ponad 400 milionów razy, a wierna rzesza subskrybentów przekracza 1,4 miliona.

Mapa

Ostatnio czytane
Bo każdy człowiek ma wiele twarzy...
Bo każdy człowiek ma wiele twarzy...

"11xja. Moje życie z osobowością mnogą" to pasjonująca historia życia i terapii Roberta Oxnama napisana przez Roberta, Bobby’ego i Wandę.

Jola Rutowicz wyda poradnik
Jola Rutowicz wyda poradnik

Nieco zapomniana już gwiazda Big Brothera, Jola Rutowicz ma zamiar wydać poradnik. Książka zatytułowana "Testament" ma podpowiadać, jak osiągnąć sukces w showbiznesie.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Polecamy